תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » לוח מחוונים חדש מציע את העדכונים האחרונים על נגיף הקורונה

לוח מחוונים חדש מציע את העדכונים האחרונים על נגיף הקורונה

לוח המחוונים של אופן-טקסט בנושא וירוס הקורונה, או בשמו הרשמי COVID-19, כולל תכנים, ניתוח, מיפוי ונתונים והוא מהווה מקור מידע מאוחד על COVID-19, אשר משקף נתונים הזמינים לציבור ממקורות רבים

מאת 11 במרץ 2020, 9:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת אופן-טקסט (OpenText) הבינלאומית, המספקת מערכות  לניהול מידע ארגוני (EIM), בנתה לוח מחוונים עולמי באינטרנט על וירוס הקורונה, כולל חדשות ומידע רב.

לוח המחוונים של אופן-טקסט בנושא וירוס הקורונה – או בשמו הרשמי  COVID-19, כולל תכנים, ניתוח, מיפוי ונתונים והוא מהווה מקור מידע מאוחד על הנגיף, אשר משקף נתונים הזמינים לציבור ממקורות רבים.

לוח המחוונים נבנה באמצעות מוצר פלטפורמת הבינה המלאכותית Magellan של אופן-טקסט, אשר משלבת למידת מכונה של קוד פתוח עם ניתוח מתקדם, בינה עסקית (BI) ויכולות לאסוף, למזג, לנהל ולנתח ביג דטה ותוכן מרובה (Big Content).

מוצרי אופן-טקסט מופצים בישראל באמצעות חטיבת הפתרונות העסקיים בנס-פרו, קבוצת מוצרי התוכנה של נס.

לוח מחוונים חדש מציע את העדכונים האחרונים על נגיף הקורונה Reviewed by on . חברת אופן-טקסט (OpenText) הבינלאומית, המספקת מערכות  לניהול מידע ארגוני (EIM), בנתה לוח מחוונים עולמי באינטרנט על וירוס הקורונה, כולל חדשות ומידע רב. לוח המחוונ חברת אופן-טקסט (OpenText) הבינלאומית, המספקת מערכות  לניהול מידע ארגוני (EIM), בנתה לוח מחוונים עולמי באינטרנט על וירוס הקורונה, כולל חדשות ומידע רב. לוח המחוונ Rating: 0

הגיבו