תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » TSG תתקין מערכת שו"ב חכמה בעיריית מודיעין מכבים רעות
סמל העיר מודיעין מכבים רעות

TSG תתקין מערכת שו"ב חכמה בעיריית מודיעין מכבים רעות

המערכת תשלוט על מאות מצלמות, שיוצבו בשלב הראשון בפארק הטכנולוגי של מודיעין ובהמשך בכל העיר ● ההיקף המוערך של הפרויקט: מאות אלפי יורו

מאת 20 בפברואר 2020, 18:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

TSG זכתה באחרונה במכרז של עיריית מודיעין מכבים רעות להקמת תשתיות חכמות – בשלב הראשון בפארק הטכנולוגי המקומי הגדול ובהמשך בכל רחבי העיר, כך מסר ראש העירייה, חיים ביבס. מדובר בפרויקט ארוך טווח, שאמור להימשך חמש שנים, ועל פי הערכות בשוק, היקפו עומד על מאות אלפי יורו.

במסגרת הפרויקט תתקין TSG עשרות מצלמות חכמות וחיישני ניטור, שידווחו אונליין למערכת שו"ב עירונית חדשה, שתוקם בחמ"ל העירייה ותסתנכרן בשלב מאוחר יותר עם מערכת השו"ב הביטחונית לשעת חירום, שכבר פועלת ברשות.

המכרז פורסם על ידי אופק – החברה האחראית על ניהול ופיתוח אזורי התעסוקה והמסחר של מודיעין מכבים רעות. לצד TSG שותפות בפרויקט פרטנר ומגלקום.

לדברי מקורות ב-TSG, החברה תתקין במהלך החודשים הקרובים מצלמות אבטחה, שנועדו להגברת תחושת המוגנות והביטחון של התושבים. מערכת המצלמות תשלוט ביציאות ובכניסות למתחמים, ותשדר לאורך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע, למוקד הביטחון העירוני. כך ניתן יהיה לזהות כלי רכב, צבעים ופרטים נוספים, בעת הצורך. במקביל, החיישנים יעבירו מידע באופן מהיר וזמין למערכת השליטה והבקרה של העירייה, שכאמור, תוקם גם היא במסגרת הפרויקט. המערכת תצויד בצגים חכמים אינפורמטיביים מרחוק.

שלב נוסף במכרז שבו זכתה TSG הוא הנחת תשתית של סיבים אופטיים, שיאפשרו פריסת תקשורת אלחוטית. כך יוכלו באי הפארק הטכנולוגי ומרכז עינב לגלוש באינטרנט במהירות של 300 מגה-ביט לפחות.

ביבס אמר כי "הפיכת הפארק הטכנולוגי ומרכז עינב לאזורים חכמים מהווה יריית פתיחה לקראת הפיכתה של העיר מודיעין מכבים רעות למעבדה לערים חכמות בישראל. באמצעות העיר החכמה נוכל לנצל את המידע והטכנולוגיה בכדי לנהל נכון יותר את משאבי העירייה, ובכך להפנות את התקציבים שייחסכו להשקעות בחינוך ובציבור הגמלאים. כמו כן, נוכל לספק שירות טוב יותר ונגיש לתושבים, ועל ידי כך להפוך את החיים שלהם לנוחים, דיגיטליים וחכמים יותר".

TSG תתקין מערכת שו"ב חכמה בעיריית מודיעין מכבים רעות Reviewed by on . TSG זכתה באחרונה במכרז של עיריית מודיעין מכבים רעות להקמת תשתיות חכמות - בשלב הראשון בפארק הטכנולוגי המקומי הגדול ובהמשך בכל רחבי העיר, כך מסר ראש העירייה, חיים TSG זכתה באחרונה במכרז של עיריית מודיעין מכבים רעות להקמת תשתיות חכמות - בשלב הראשון בפארק הטכנולוגי המקומי הגדול ובהמשך בכל רחבי העיר, כך מסר ראש העירייה, חיים Rating: 0

תגובות (2)

 • Avatar

  פח

  פחחחחחח
  לא עיר הכי מתוכננת ולא נעליים.
  חמש שנים או שנתיים לפי המכרז?

 • Avatar

  ממש

  העיר הכי מתוכננת? הטעיית הציבור? מכרז תכנון ביצוע רק לשנתיים, יש תשתיות? יש חשמל? צינורות? מחיר מקסימום בדיחה

הגיבו