תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גוגל משדרגת את אפשרויות החיפוש בג'ימייל
תהפוך למרכז תקשורת. Gmail

גוגל משדרגת את אפשרויות החיפוש בג'ימייל

אם גם אתם נתקלתם לא אחת בתסריט שבו חיפשתם דבר מה בג'ימייל והולכתם לאיבוד - כלי הסינון החדש, המכונה search chips או 'שבבי חיפוש', יקל עליהם לאתר תוכן בשירות הדוא"ל של גוגל

מאת 20 בפברואר 2020, 12:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל הכריזה על תכונה חדשה בשירות הדוא"ל שלה, ג'ימייל, ששמה 'שבבי חיפוש' (search chips). התכונה מאפשרת למיין ולסנן תוצאות חיפוש על ידי מתן הצעות סינון רלוונטיות בצורה של 'שבבים' המופיעים מתחת לשדה החיפוש, כך שהמשתמשים יוכלו לצמצם את התוצאות, בכדי למצוא בקלות את התוכן המסוים שהם מחפשים.

"שמענו מהמשתמשים שלנו שהחיפוש ב-Gmail יכול להיות מהיר ואינטואיטיבי יותר. באמצעות שבבי החיפוש תוכלו לחדד בקלות את תוצאות החיפוש שלכם ולמצוא את מה שאתם מחפשים מהר יותר, מבלי שתצטרכו למיין דרך תוצאות לא רלוונטיות, או להשתמש במפעילי חיפוש", כתבה החברה בפוסט שבו בישרה על החידוש, ושעלה לבלוג שלה.

כך יראו שבבי החיפוש בג'ימייל. צילום: גוגל

כך יראו שבבי החיפוש בג'ימייל. צילום: גוגל

הענקית ממאונטיין וויו ציינה בנוסף כי ניתן להשתמש בתכונה החדשה על מנת לצמצם בקלות את תוצאות החיפוש באמצעות קביעת "אילוצים" שונים, כמו סוג הקובץ המצורף, הזמנות ליומן או מסגרת זמן שבה המשתמש יודע שהתוכן נשלח או התקבל.

התכונה תתאפשר כברירת מחדל, ומכאן שלא תצטרכו לבצע דבר, או להגדיר התאמות אחרות, בכדי לקבל את שבבי החיפוש ב-Gmail שלכם.

מסנני החיפוש החדשים בשירות הדואר האלקטרוני הפופולרי של גוגל הגיעו כבר כעת למשתמשי Gsuite, וכמו תמיד, זה יכול לקחת עוד מספר שבועות עד שהתכונה תתעדכן ותופיע אצל כולם, בתקווה שבעתיד יגיעו השבבים גם לכלל משתמשי שירות הדוא"ל של גוגל.

גוגל משדרגת את אפשרויות החיפוש בג'ימייל Reviewed by on . גוגל הכריזה על תכונה חדשה בשירות הדוא"ל שלה, ג'ימייל, ששמה 'שבבי חיפוש' (search chips). התכונה מאפשרת למיין ולסנן תוצאות חיפוש על ידי מתן הצעות סינון רלוונטיות גוגל הכריזה על תכונה חדשה בשירות הדוא"ל שלה, ג'ימייל, ששמה 'שבבי חיפוש' (search chips). התכונה מאפשרת למיין ולסנן תוצאות חיפוש על ידי מתן הצעות סינון רלוונטיות Rating: 0

הגיבו