"שיתופי פעולה בתעשייה – מנוע לצמיחה עסקית"

אמיר רימון, מנהל לקוחות בכיר למגזר הפיננסי, דל טכנולוגיות ישראל, סיפר בטקס מצטייני המחשוב על האסטרטגיה המשותפת של חברות הקבוצה, שמטרתה חיזוק הסינרגיה בין חברות הקבוצה, על מנת להעניק ללקוחות הארגוניים שירותים מקיפים ומוכללים

"מדברים בתעשייה על שיתופי פעולה כמנועי צמיחה עסקית, ואנו רואים לא מעט שיתופי פעולה יוצאי דופן, כמו, למשל, זה של חברת בייביליס (Babyliss) עם יצרנית רכבי העל פרארי. השתיים פיתחו יחדיו מייבש שיער. זה לא צפוי – אבל עובד", כך אמר אמיר רימון, מנהל לקוחות בכיר למגזר הפיננסי, דל טכנולוגיות ישראל.

רימון דיבר ב-IT Awards 2020 – תחרות מצטייני המחשוב לשנת 2019 של קבוצת אנשים ומחשבים. הטקס, בהפקת אנשים ומחשבים, נערך שלשום (א') באולם האירועים LAGO בראשון לציון, בהנחיית פלי הנמר, יזם ומנהיג הקבוצה.

"ברוח זו של שיתופי פעולה כמנוע לצמיחה עסקית", אמר רימון, "הנהלת החברה, בראשות מייקל דל, מקדמת את האסטרטגיה המשותפת (Better Together) של חברות הקבוצה. החברות הן פיבוטל, RSA ,Dell-EMC, דל טכנולוגיות, וירטוסטרים וסקיורוורקס. המטרה של שיתופי הפעולה היא לחזק את הסינרגיה בין חברות הקבוצה, על מנת להעניק ללקוחות הארגוניים שירותים מקיפים ומוכללים, אשר יסייעו להם להתקדם ולממש את יעדיהם העסקיים".

"קבוצת דל טכנולוגיות", ציין רימון, "סיימה שנה מדהימה, עם חמישה רבעונים ברציפות שבהם אנו מובילים את שוק השרתים בישראל. חווינו גידול משמעותי במכירות ה-VxRail, המוצר שלנו לעולם ה-HCI, תשתיות משולבות באופן עמוק והדוק – שהוא פתרון משותף עם החברה הבת VMware. גם נהנינו מביקוש אדיר לתחנות הרזות (Thin Client)".

רימון סיים באומרו, כי "לקוחותינו, הראל ביטוח, מנורה מבטחים ומכבי שירותי בריאות, זכו היום בפרסים רבים, ואנו שמחים וגאים על כך. המשותף לכל הזוכים הוא הבחירה בדרך המהירה ביותר ליישום של אחת מבין ארבע האסטרטגיות של הטרנספורמציה הדיגיטלית: דיגיטציה, IT, אבטחת מידע וכוח העבודה. הדבר מדגים את הבסיס הטכנולוגי המקיף שאנו מעניקים להם, תוך מתן מענה כולל לטרנספורמציה הדיגיטלית כולה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים