תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » דיווח: סיסקו תרכוש את פייראיי
תירכש בקרוב? פייראיי

דיווח: סיסקו תרכוש את פייראיי

שתי החברות נמצאות במשא ומתן מתקדם וככל הנראה, סיסקו תגיש הצעת רכישה רשמית בשבועות הקרובים ● אלא שסיסקו היא לא היחידה שמתעניינת בחברת האבטחה

מאת 17 בפברואר 2020, 13:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סיסקו תרכוש את חברת האבטחה פייראיי – כך דווח בסוף השבוע. על פי הדיווח, שתי החברות מנהלות משא ומתן מזה תקופה ארוכה והן "קרובות מתמיד" להציג הצעה לרכישה רשמית, שככל הנראה תיעשה בשבועות הקרובים.

הדיווח, ברשת החדשות בשפה הספרדית אוקדיאריו, מגיע ארבעה חודשים לאחר שביזנס אינסיידר פרסם שפייראיי שכרה את שירותי בנק ההשקעות גולדמן זאקס שילווה אותה לרכישה על ידי קרן הון פרטית.

פייראיי וסיסקו סירבו להגיב לפרסום, וגולדמן זאקס לא השיב לבקשת התגובה של הרשת.

האם הגודל של סיסקו יכריע את הכף לטובתה?

על פי הדיווח, חברה שגודלה קטן מזה של מסיסקו, ששמה לא צוין, הביעה עניין ברכישת פייראיי, אלא שהגודל של סיסקו, כמו גם הכיסים העמוקים שלה, עתידים ככל הנראה להכריע את הכף לטובת ענקית התקשורת.

זו אינה הפעם הראשונה שישנם דיווחים על מגעים בין הרוכשת והנרכשת בפוטנציה. ב-2015 דווח בנאסד"ק ובאתר סיקינג אלפא כי סיסקו הציעה לרכוש את פייראיי תמורת תשעה מיליארד דולר. ג'ון צ'יימברס, המנכ"ל דאז של סיסקו, הכחיש את הדיווח.

באוקטובר האחרון, ביזנס אינסיידר דיווח כי קרנות הון-סיכון פרטיות מעוניינות לרכוש את פייראיי, לאחר שזו לא הצליחה לעניין משקיעים להשקיע בה. השיחות בין המועמדת להירכש ובין קרנות ההון לא הבשילו לעסקה. לאחר מכן דווח כי החברה מנסה למכור קווי מוצרים שלה, לאחר שלא הצליחה להציע למכירה את החברה כולה.

פייראיי נאבקת בעקביות עם הפסדים, מאז שהונפקה ב-2013. בשנתה הכספית, שהסתיימה בסוף 2019, החברה רשמה הפסד נקי של 257.4 מיליון דולר. מאז 2016, המנייה שלה נסחרת בערך הנמוך מ-20 דולר. זהו נתון רחוק משמעותית מערכה של המניה ב-2014, חמישה חודשים לאחר הנפקתה, אז הוא עמד על 85 דולר. שווי השוק הנוכחי של פייראיי עומד על 3.57 מיליארד דולר.

דיווח: סיסקו תרכוש את פייראיי Reviewed by on . סיסקו תרכוש את חברת האבטחה פייראיי - כך דווח בסוף השבוע. על פי הדיווח, שתי החברות מנהלות משא ומתן מזה תקופה ארוכה והן "קרובות מתמיד" להציג הצעה לרכישה רשמית, שכ סיסקו תרכוש את חברת האבטחה פייראיי - כך דווח בסוף השבוע. על פי הדיווח, שתי החברות מנהלות משא ומתן מזה תקופה ארוכה והן "קרובות מתמיד" להציג הצעה לרכישה רשמית, שכ Rating: 0

הגיבו