תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » עדכון ל-Windows 10 גורם לתקלה
Windows 10

עדכון ל-Windows 10 גורם לתקלה

התקלה מונעת ממשתמשים לגשת לפרופיל המשתמש האישי שלהם, וכן גורמת לשינויים בבחירות שביצעו אותם משתמשים עבור התפקוד הכולל של סביבת העבודה שלהם ● הסרת העדכון פותרת את הבעיה

מאת 16 בפברואר 2020, 15:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחד מהעדכונים של מיקרוסופט ל-Windows 10 גורם לתקלה שמונעת ממשתמשים לגשת לפרופיל המשתמש האישי שלהם, וכן גורם לשינויים בבחירות שביצעו אותם משתמשים עבור התפקוד הכולל של סביבת העבודה שלהם.

העדכון, KB4532693, הופץ בסוף השבוע עבור רוב המשתמשים, ולרבים מהם הוא גורם לבעיות כמו החלפת תמונת הרקע הנבחרת בתמונת ברירת המחדל של Windows, בעיות בגישה לאפליקציות מותקנות, מניעת גישה לקבצים ותיקיות ששמורים בשולחן העבודה וכדומה. למעשה, לאור כמות גדולה של דיווחים בפורומים רבים, כולל אלו של מיקרוסופט עצמה, משתמשים רבים טוענים שבמקום להיכנס אל דיוקן המשתמש שלהם הם מגיעים לדיוקן חדש ולא מוגדר.

בפועל, כפי שהתברר, המידע לא נמחק אלא "הוזז הצידה". במהלך ההתקנה של KB4532693, העדכון יוצר דיוקן זמני כדי לאפשר את התקנת העדכון, אבל בסופו של התהליך במקום למחוק אותו הוא הופך אותו לפעיל.

במחשבים שבהם אותרה הבעיה, וכאמור היא אינה גלובלית, לפי הדיווח הסרה של העדכון עזרה לפתור את הבעיה. כדי לעשות זאת יש לגשת בהגדרות לעדכון ואבטחה -> הצגת היסטוריית עדכונים -> הסתר התקנה של עדכונים -> הסרה על העדכון KB4532693 שהותקן ב-13 בפברואר או בתאריך דומה.

עדכון ל-Windows 10 גורם לתקלה Reviewed by on . אחד מהעדכונים של מיקרוסופט ל-Windows 10 גורם לתקלה שמונעת ממשתמשים לגשת לפרופיל המשתמש האישי שלהם, וכן גורם לשינויים בבחירות שביצעו אותם משתמשים עבור התפקוד הכו אחד מהעדכונים של מיקרוסופט ל-Windows 10 גורם לתקלה שמונעת ממשתמשים לגשת לפרופיל המשתמש האישי שלהם, וכן גורם לשינויים בבחירות שביצעו אותם משתמשים עבור התפקוד הכו Rating: 0

תגובות (4)

 • Avatar

  רמי

  באו נזכור שמיקרוסופט ייצרה מערכת הפעלה – נהדרת
  שאנחנו בחרנו לרכוש אותה – כי היא טובה
  שיש עם מי לדבר
  ויש עדכונים תכופים
  המערכת פשוט חייה

 • Avatar

  מם

  אותה הבעיה עם ווינדוס 7

 • Avatar

  אילן מנע

  כציד מישהו יכול לעזור לי יש לי מחשב נייד ווינדוס 10 והנגן מדייה פלייר שהתיקנו לי במחשב לא מעלה סרטים מה עושים במצב כזה שחזור מערכת מי שמבין שיעדכן אותי מראש תודה אילן

 • Avatar

  גיא

  כל עדכון ל Win10 בשנה האחרונה גורם לתקלות קשות. ומעבר לכך, מייקרוסופט בחוצפתה, הסירה את אפשרות החופשית בידי המשתמש להחליט האם לבצע עדכון או לא. הם פשוט כופים עליך להתקין את העדכון, גם במידה ואנחנו יציב?
  זה ממש דורש תביעה ייצוגית

הגיבו