מדינת ווטסאפ: שני מיליארד משתמשים

החברה פרסמה בבלוג הרשמי שלה את אבן הדרך שהגיעה אליה, וציינה את החשיבות שהיא רואה בשמירה על פרטיות ואת הצעדים שהיא נוקטת בהם כדי להילחם בפריצה

ווטסאפ הגיעה לאבן דרך של שני מיליארד משתמשים – כך הודיעה החברה בבלוג הרשמי שלה.

שירות ההודעות המיידיות פופולרי במדינות רבות בעולם, ובמקרים רבים אף משחק תפקיד חשוב בפעילויות רבות, כמו קניות, קמפיינים פוליטיים והיבטים אחרים של חיי היום יום. יש לו כמה מתחרים, כשאחותו – פייסבוק מסנג'ר – היא אחד מהם. לפייסבוק, דרך אגב, שהיא הבעלים של ווטסאפ, יש 2.5 מיליארד משתמשים בעולם.

צוות ווטסאפ ניצל את ההודעה בבלוג גם להדגיש את החשיבות שהחברה רואה בשמירה על פרטיות ואת הצעדים שהיא נוקטת בהם כדי להילחם בפריצה, ומציינת בהודעה, כי "זו הסיבה שכל הודעה פרטית הנשלחת דרך ווסטאפ מאובטחת בהצפנה מקצה לקצה כברירת מחדל. הצפנה חזקה פועלת כמנעול דיגיטלי אשר לא ניתן לפריצה, השומר את המידע ששלחתם דרך ווטסאפ באופן מאובטח, מה שמגן עליכם מפני האקרים ועבריינים. הודעות נשמרות רק על מכשירכם, ואף גורם לא יכול לקרוא את ההודעות או להאזין לשיחות שלכם, אפילו לא אנחנו. השיחות הפרטיות שלכם נותרות במחיצתכם. הצפנה חזקה הינה הכרחית בימינו. לא נתפשר על אבטחה, אחרת משתמשים יהיו פחות בטוחים. לאבטחה מרבית, אנו עובדים עם מומחי אבטחה מדרגה ראשונה, משתמשים בטכנולוגיה מובילה בתעשייה כדי למנוע ניצול לרעה ולספק בקרות שליטה ודרכים לדווח על בעיות – מבלי לפגוע בפרטיות".

ווטסאפ רומזת בכך לניסיונות של משרד המשפטים האמריקני ומדינות נוספות, כמו אנגליה ואוסטרליה לוותר על ניסיונותיהם לדרוש מפייסבוק, החברה האם, להחליש את ההצפנה מקצה לקצה בשם המלחמה בפשע.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים