תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » יונתן סרוסי מונה למנהל מרכז הפיתוח של דרופבוקס בישראל
יונתן סרוסי, מנהל מרכז הפיתוח של דרופבוקס בישראל. צילום: יח"צ

יונתן סרוסי מונה למנהל מרכז הפיתוח של דרופבוקס בישראל

סרוסי יחליף את מאיר מורגנשטרן, שניהל את המרכז מאז הקמתו ● הוא מגיע לדרופבוקס מהסטארט-אפ שהקים, ג'אמפר לאבס, שפיתח מערכות בדיקה וירטואליות למוצרי אינטרנט של הדברים

מאת 10 בפברואר 2020, 16:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דרופבוקס הודיעה היום (ב') על מינויו של יונתן סרוסי למנהל מרכז הפיתוח שלה בישראל. סרוסי יחליף את מאיר מורגנשטרן, שניהל את המרכז בחמש השנים האחרונות, מאז הקמתו בעקבות רכישת הסטארט-אפ קלאודאון, שאותו ייסד, על ידי דרופבוקס העולמית. מורגנשטרן פרש באחרונה מהחברה ולפי שעה טרם ברור לאן מועדות פניו.

סרוסי (37), שמכר ב-2009 את הסטארט-אפ ויז’ואל טאו לחברת התוכנה אוטודסק, ניהל את מרכז הפיתוח שלה בישראל במשך כארבע שנים והגדיל אותו מ-25 ל-150 עובדים. לאחר מכן הוא הקים חברת סטארט-אפ נוספת בשם ג’אמפר לאבס, שפיתחה מערכת בדיקות וירטואלית למוצרי אינטרנט של הדברים.

לדבריו, "אני מביא למרכז הפיתוח המקומי ידע וניסיון בניהול צוותי פיתוח תוכנה שעובדים בשיתוף פעולה עם גופים בינלאומיים. בכוונתנו להגדיל השנה את מרכז הפיתוח המקומי, תוך שיתוף פעולה עם האקו-סיסטם והתעשייה בישראל".

מרכז המו"פ של דרופבוקס בישראל, שמשמש כמרכז הפיתוח המרכזי של החברה באזור EMEA, הוקם בינואר 2015 ומתמקד בפיתוח פתרונות החברה לעסקים ולצוותי עבודה. המרכז השתכן בתחילה בהרצליה וב-2016 עבר לתל אביב.

יונתן סרוסי מונה למנהל מרכז הפיתוח של דרופבוקס בישראל Reviewed by on . דרופבוקס הודיעה היום (ב') על מינויו של יונתן סרוסי למנהל מרכז הפיתוח שלה בישראל. סרוסי יחליף את מאיר מורגנשטרן, שניהל את המרכז בחמש השנים האחרונות, מאז הקמתו בע דרופבוקס הודיעה היום (ב') על מינויו של יונתן סרוסי למנהל מרכז הפיתוח שלה בישראל. סרוסי יחליף את מאיר מורגנשטרן, שניהל את המרכז בחמש השנים האחרונות, מאז הקמתו בע Rating: 0

הגיבו