תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » ציפיתם לגירסה החדשה של הלוח החכם של מיקרוסופט? קבלו ביטול
איך יראה המחשב המתקפל החדש שהחברה תשחרר בקרוב? מיקרוסופט

ציפיתם לגירסה החדשה של הלוח החכם של מיקרוסופט? קבלו ביטול

במיקרוסופט עצמה לא מאשרים את המידע על הביטול, אבל במקביל נודע, כי החלה להסיר את התכנים הפרסומיים הקשורים להכרזה - כולל סרטוני הווידיאו שהציגו את המוצר

מאת 2 בפברואר 2020, 15:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפי דיווחים שונים, מיקרוסופט החליטה לבטל את ההשקה של Surface Hub 2X, הגירסה המתקדמת של הלוח הדיגיטלי החכם שלה, עליו הכריזה כבר במאי 2019. במיקרוסופט עצמה לא מאשרים את המידע, אבל במקביל נודע כי החלה להסיר את התכנים הפרסומיים הקשורים להכרזה – כולל סרטוני הווידיאו שהציגו את המוצר.

גרסת ה-2X של הלוח הדיגיטלי הוסיפה את היכולת לסובב את הלוח על צירו ב-90 מעלות, בנגיעה קלה יחסית, ולעבוד איתו לפי הצורך בצורה אופקית או אנכית. בנוסף הכריזה החברה, שניתן יהיה לשנע אותו על מעמדים מיוחדים מחדר לחדר, כך שלא היה צריך להתחייב להתקנה בחדר ישיבות מסוים, למרות שמי שבוחר בכך יכול לחבר עד ארבעה מסכים זה לזה כדי לעבוד עמם כתצוגה אחת.

במקביל ל-Surface Hub 2X הכריזה החברה גם על Hub 2S, שהיא גרסה מופשטת מעט של המוצר החדש: אותו מעבד ואותה סביבת עבודה, אבל בלי סיבוב ובלי היכולת להצמיד כמה תצוגות זו לזו.

אחת הסיבות לביטול, לפי הדיווחים, היא בעיות בפיתוח של Window Core OS, מערכת ההפעלה שעומדת בליבת התפעול של המסך. גירסת ה-2S כבר נמכרת לשוק לפי התכנון ובערוצי השיווק של החברה קיבלו הוראה לעניין בה את אלו שרצו את הגירסה המתקדמת יותר.

"יש לנו דיאלוג מתמשך לגבי ה-Hub עם הלקוחות שלנו, ואנחנו פועלים ליישר את מפת הדרכים שלנו עם הצרכים שלהם. שתי העדיפויות שלנו ב-2020 בהיבט הזה הן השקת תצוגה עם מסך 85 אינץ' וכן שחרור עדכון למערכת ההפעלה, שכולל תכונות שלקוחות ביקשו מאז ההשקה של Hub 2S, כולל שיפור האינטגרציה ב-IT, הפריסה ויכולות הניהול", מסרה מיקרוסופט בסופו של דבר.

ציפיתם לגירסה החדשה של הלוח החכם של מיקרוסופט? קבלו ביטול Reviewed by on . לפי דיווחים שונים, מיקרוסופט החליטה לבטל את ההשקה של Surface Hub 2X, הגירסה המתקדמת של הלוח הדיגיטלי החכם שלה, עליו הכריזה כבר במאי 2019. במיקרוסופט עצמה לא מאש לפי דיווחים שונים, מיקרוסופט החליטה לבטל את ההשקה של Surface Hub 2X, הגירסה המתקדמת של הלוח הדיגיטלי החכם שלה, עליו הכריזה כבר במאי 2019. במיקרוסופט עצמה לא מאש Rating: 0

הגיבו