תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » C-Data תפיץ את פתרונות מינרווה בישראל
C-Data

C-Data תפיץ את פתרונות מינרווה בישראל

מינרווה מספקת פתרונות הגנה אקטיביים לתחנות הקצה והשרתים הארגוניים מפני מתקפות סייבר

מאת 26 בינואר 2020, 17:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

C-Data תפיץ את מוצרי אבטחת המידע של מינרווה לאבס בשוק הישראלי – כך מסרו החברות היום (א').

מינרווה מספקת פתרונות הגנה אקטיביים לתחנות הקצה והשרתים הארגוניים מפני מתקפות סייבר. פלטפורמת ה-Zero-Touch Preemptive Endpoint Security של החברה מיישמת טכניקות הגנה אקטיביות למניעת מתקפות סייבר בשלב "ראש הגשר" שלהן, משמע – לפני שנזק כלשהו נגרם לארגון. מינרווה משלבת בטכנולוגיה שלה טכניקות הרתעה, הסתרה והטעיה, יחד עם גישה פרו-אקטיבית ומניעתית. הפתרון מאפשר למנוע מתקפות מתוחכמות וחמקניות, בלא צורך בידע מקדים או זיהוי המתקפה. בנוסף, החברה מספקת פתרון מפני כופרות.

הטמעת הפתרון מאפשרת ללקוחות הארגוניים לשפר את ההגנות הקיימות, ללא צורך בעריכת שינוי כלשהו בארכיטקטורת האבטחה שלהם, וכן ללא השבתות או אתחול תחנות הקצה או השרתים.

לדברי ויטל אופיר, סמנכ"ל המכירות של C-Data, "איומי הסייבר המרכזיים שניצבים בפני כל הארגונים מחייבים אותם להיערך מפני מתקפות חדשניות, שמגיעות מכיוונים שונים. מינרווה עונה למתקפות המתפתחות בעולם ומספקת מענה ייחודי ומקיף לצרכי האבטחה של הארגון. הסכם ההפצה שנחתם מאפשר לנו לתת מענה הגנה רחב יותר ללקוחותינו".

אדי בובריצקי, מנכ״ל ומייסד-שותף של מינרווה, אמר כי "חצינו את רף מיליון תחנות הקצה שעליהן אנחנו מגנים. אנחנו נמצאים בצמיחה משמעותית, החברה רווחית. כחלק מאסטרטגיית הצמיחה שלנו בשוק הישראלי, C-Data תהיה המפיצה הבלעדית של סל פתרונותינו".

C-Data תפיץ את פתרונות מינרווה בישראל Reviewed by on . C-Data תפיץ את מוצרי אבטחת המידע של מינרווה לאבס בשוק הישראלי - כך מסרו החברות היום (א'). מינרווה מספקת פתרונות הגנה אקטיביים לתחנות הקצה והשרתים הארגוניים מפני C-Data תפיץ את מוצרי אבטחת המידע של מינרווה לאבס בשוק הישראלי - כך מסרו החברות היום (א'). מינרווה מספקת פתרונות הגנה אקטיביים לתחנות הקצה והשרתים הארגוניים מפני Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    כרמלה

    מינרווה הצילו את החברה בה אני עובדת מנוזקת כופר. אם לא מינרווה הבונוסים השנתיים לא היו מחולקים

הגיבו