תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » הענן של הפנטגון: אמזון דורשת לאסור על תחילת העבודה
עוד התפתחות סביב מכרז הענן הענק של הפנטגון. צילום: BigStock

הענן של הפנטגון: אמזון דורשת לאסור על תחילת העבודה

החברה הגישה לבית המשפט בקשה להוציא צו בהתאם, בטענה שיש להמתין עד להכרעה בתביעה שהגישה לביטול החוזה ● מדובר בעוד שלב במלחמה של אמזון נגד הפנטגון ומתחרתה הגדולה, מיקרוסופט, שזכתה בפרויקט הענק

מאת 23 בינואר 2020, 18:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רשמו לפניכם עוד פרק בעלילות מכרז הענן הענק של הפנטגון, הידוע בכינוי JEDI, בו זכתה מיקרוסופט. אמזון (AWS), שנחשבה לאורך כל הדרך כמובילה בסיכויי הזכייה בפרויקט ה-10 מיליארד דולר הזה, לא מפסיקה להיאבק נגד ההחלטה להעניק אותו, בסופו של דבר, למתחרה הגדולה שלה.

הפעם מדובר בפנייה שנייה של מובילת שוק הענן לבית המשפט, שבה היא מבקשת ממנו להוציא צו הפסקת עבודות מידי למשרד ההגנה האמריקני ולמיקרוסופט. לטענתה, יש צורך להמתין עם תחילת הביצוע של העבודות עד לדיון בתביעה שהגישה לביטול החוזה. בתביעתה טוענת אמזון להתערבות פוליטית מצד הממשל, כולל של הנשיא, דונלד טראמפ, בעצמו, כדי למנוע ממנה את הזכייה במכרז הענק. טראמפ, בלשון המעטה, הוא לא חובב גדול של אמזון, והביע עליה ביקורת לא אחת, ולא של המנכ"ל והמייסד שלה, ג'ף בזוס, שהוא גם הבעלים של הוושינגטון פוסט – אחד המקורות המרכזיים למה שהנשיא האמריקני מגדיר פייק ניוז.

הטענות של אמזון נדחו בזמנו בידי שר ההגנה האמריקני, מרק אספר, שאמר כי לא הייתה שום השפעה חיצונית והפנטגון ביצע בחירה הוגנת ובאופן חופשי.

עם זאת, אמזון מתעקשת ששיש להמתין עם תחילת העבודות, כדי למנוע קביעת עובדות בשטח. "זה רק מקובל להשעות ביצוע חוזים בזמן שתלויים ועומדים הליכים נגדם, וחשוב לבדוק את שגיאות ההערכה וההתערבות הפוליטית הבוטה שהשפיעו על ההחלטה מי יזכה בפרויקט JEDI", הצהירה החברה.

הענן של הפנטגון: אמזון דורשת לאסור על תחילת העבודה Reviewed by on . רשמו לפניכם עוד פרק בעלילות מכרז הענן הענק של הפנטגון, הידוע בכינוי JEDI, בו זכתה מיקרוסופט. אמזון (AWS), שנחשבה לאורך כל הדרך כמובילה בסיכויי הזכייה בפרויקט ה- רשמו לפניכם עוד פרק בעלילות מכרז הענן הענק של הפנטגון, הידוע בכינוי JEDI, בו זכתה מיקרוסופט. אמזון (AWS), שנחשבה לאורך כל הדרך כמובילה בסיכויי הזכייה בפרויקט ה- Rating: 0

הגיבו