תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » חברת הסייבר הישראלית סניק גייסה לפי שווי של מיליארד דולר
עוד חד קרן ישראלי. סניק

חברת הסייבר הישראלית סניק גייסה לפי שווי של מיליארד דולר

החברה הוסיפה לקופתה 150 מיליון דולר בסבב גיוס רביעי, לטובת פיתוח המוצר שלה, שפונה למפתחים ומאפשר להם לגלות חולשות אבטחה ברכיבי קוד פתוח

מאת 21 בינואר 2020, 16:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חד קרן ישראלי שני ביום: חברת הסייבר הישראלית סניק הודיעה היום (ג') כי גייסה 150 מיליון דולר לפי שווי של מיליארד דולר. היום נודע שגם אפספלייר היא חד קרן, לאחר שגייסה 210 מיליון דולר, לפי שווי של 1.6 מיליארד.

חברה נחשבת לחד קרן כששווי השוק שלה מגיע למיליארד דולר. דו"ח של Crunchbase מהחודש שעבר אמד את מספר החברות הישראליות שנופלות תחת הקטגוריה הזו בשמונה: אינפינידט, מאנדיי ולנדא דיג'יטל פרינטינג – שכולן שוות יותר משני מיליארד דולר, וכן קומו, לייטריקס, אורקם, איירון סורס וריסקפילד. בתחילת החודש הצטרפה סייסנס למועדון המכובד, לאחר שגייסה 100 מיליון דולר לפי שווי של 1.1 מיליארד.

את סבב הגיוס הנוכחי, הרביעי במספר, של סניק הובילה הקרן סטרייפס מניו-יורק, והשתתפו בה משקיעים קיימים: קרן ההשקעות של סיילספורס, קואטו, טייגר גלובל, בולדסטארט, אמיתי וטרנד פורוורד. הסכום הכללי שהחברה גייסה עומד על רבע מיליארד דולר. עוד בין המשקיעים בסבבים הקודמים הייתה גוגל ונצ'רס. שוויה הנוכחי – כאמור, מיליארד דולר – כפול ממה שהוא היה בספטמבר האחרון, שאז הוא עמד על כחצי מיליארד.

סניק נוסדה ב-2015 על ידי גיא פודחרני ואסף חפץ, ויש לה משרדים בלונדון, תל אביב, בוסטון ובאונטריו שבקנדה. במקום לפנות לאנשי סייבר, היא פונה למפתחים על מנת שיאתרו בעצמם, על בסיס הטכנולוגיה שלה, חולשות אבטחה ברכיבי קוד פתוח שקיבלו מצדדי ג'. בחברה אומרים כי מספר המשתמשים בפתרון שלהם עומד על יותר מ-400 אלף, בין היתר בגוגל, אינטואיט וסיילספורס. הכנסותיה גדלו בשנה האחרונה פי ארבעה.

לדברי פיטר מק'יי, מנכ"ל סניק, "ההשקעה הזו מאיצה את המומנטום של סניק, שמשנה את הגישה בעולם אבטחת האפליקציות בארגוני אנטרפרייז שמתבססים על תוכנה. אנחנו רואים את השוק מקבל בברכה את הטכנולוגיה שלנו, שמבוססת על גישת המפתח תחילה. זאת, על מנת לענות לחששות הגוברים מפני אבטחת סייבר, שמגיעים יחד עם הטרנספורמציה הדיגיטלית שארגונים עוברים".

חברת הסייבר הישראלית סניק גייסה לפי שווי של מיליארד דולר Reviewed by on . חד קרן ישראלי שני ביום: חברת הסייבר הישראלית סניק הודיעה היום (ג') כי גייסה 150 מיליון דולר לפי שווי של מיליארד דולר. היום נודע שגם אפספלייר היא חד קרן, לאחר שג חד קרן ישראלי שני ביום: חברת הסייבר הישראלית סניק הודיעה היום (ג') כי גייסה 150 מיליון דולר לפי שווי של מיליארד דולר. היום נודע שגם אפספלייר היא חד קרן, לאחר שג Rating: 0

הגיבו