תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » ה-"טנגו" שבין אנליטיקה לממשל IT

ה-"טנגו" שבין אנליטיקה לממשל IT

האם יש סתירה בין האנליטקה שרוצה לראות ולנתח את כל הנתונים, לבין מדיניות ממשל ה-IT, שעלולה לייצר חסמים על רקע נהלים ופרטיות? ● זה אחד הנושאים שבהם יעסוק המפגש הקרוב של פורום BI של אנשים ומחשבים, שיתכנס ביום ד' הקרוב ב-יס פלאנט בראשון לציון

מאת 20 בינואר 2020, 10:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם יש סתירה בין האנליטקה שרוצה לראות ולנתח את כל הנתונים, לבין מדיניות ממשל ה-IT (ה-Data Governance), שעלולה לייצר חסמים על רקע נהלים ופרטיות? האם ממשל הנתונים אכן מביא לקבלת החלטות ראויות, וכיצד ניתן להתמודד עם שני העולמות האלו?

בנושאים אלו ואחרים יעסוק המפגש המקצועי הקרוב של פורום המקצוענים של אנשים ומחשבים, BI&Anatytics, שיתכנס ביום רביעי הקרוב במרכז הכנסים יס פלאנט בראשון לציון.

במפגש ישתתפו נציגים משני צדי המתרס של הסוגיה. מוריה זיסוביץ, CDO של הממשלה, תציג את האתגרים והיוזמות במדיניות ממשל הנתונים, נסטור כהן, מחברת נספרו, ואייל זפרני מבנק ישראל, שיציג את הסוגיה מהזווית של "טנגו בין הרצוי למצוי".

"אם  ה'ריקוד' לא זורם באופן הרמוני, אם דורכים זה לזה על הרגליים, אין תיאום בריקוד", פותח זפרני את המצגת שלו שתוצג בכנס. בהרצאתו ידבר זפרני על המגמות המאפיינות את תחום מדע האנליטיקה, השימוש בענן והתצורות הטכנולוגיות שבעזרתן ניתן לחבר בין  שני העולמות.

נסטור כהן מנספרו ידבר, בין היתר, על  הגישה המודרנית להפקת תובנות טכנולוגיות, וידון בסוגיה האם אנו שולטים במידע או המידע שולט בנו.

פורום BI&Anatytics הוא הוא פורום מקצועי של כל העוסקים בתחום ה-BI והאנליטיקה, וכל הגורמים בארגון שמשפיעים על קבלת ההחלטות. הפורום מנוהל על ידי ועדת היגוי בראשותו של מוטי סדובסקי, מנהל מכירות אזורי באינפורמטיקה מקבוצת אמן. המפגשים עוסקים בזוויות שונות של  האתגר כיצד ארגון יכול לעבור להיות מוכוון נתונים.

הפורום נפגש שש פעמים בשנה, ובין המפגשים כלולים גם ביקורים בארגונים שונים.

בימים אלו מגבש הפורום את תוכניות העבודה לשנת 2020 ומרחיב את  ועדת ההיגוי שלו.

ה-"טנגו" שבין אנליטיקה לממשל IT Reviewed by on . האם יש סתירה בין האנליטקה שרוצה לראות ולנתח את כל הנתונים, לבין מדיניות ממשל ה-IT (ה-Data Governance), שעלולה לייצר חסמים על רקע נהלים ופרטיות? האם ממשל הנתונים האם יש סתירה בין האנליטקה שרוצה לראות ולנתח את כל הנתונים, לבין מדיניות ממשל ה-IT (ה-Data Governance), שעלולה לייצר חסמים על רקע נהלים ופרטיות? האם ממשל הנתונים Rating: 0

הגיבו