תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » עובדות בעיריית קריית גת יצאו מקבוצת ווטסאפ – והתפוטרו
ווטסאפ. צילום: BigStock

עובדות בעיריית קריית גת יצאו מקבוצת ווטסאפ – והתפוטרו

העובדות עזבו את הקבוצה כחלק מהסכסוך בין ועד העובדים לעירייה ● בתגובה כתב להן ראש העיר, יחיאל דהרי, כי "התפטרותך התקבלה"

מאת 15 בינואר 2020, 12:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שתי עובדות בעיריית קריית גת "התפוטרו" לאחר שעזבו קבוצת ווטסאפ של העירייה. העובדות לא הודיעו על כוונתן להתפטר, אולם ראש העיר, אבירם דהרי, כתב להן בעקבות עזיבתן את הקבוצה: "התפטרותך התקבלה" – כך נחשף אמש (ג') בחדשות ערוץ 12.

דהרי מסוכסך מזה כמה חודשים עם ועד עובדי עיריית קריית גת, ובאוגוסט העירייה אף הודיעה על כוונתה לפטר מאות עובדים, במסגרת תכנית הבראה, על מנת לצמצם הוצאות. בהסתדרות תקפו אותה אז על כוונה זו והכריזו על סכסוך עבודה. העובדות עזבו את קבוצת הווטסאפ כצעד מחאתי, במסגרת סכסוך זה.

אחרי שהעובדות עזבו את הקבוצה, ראש העיר שלח להן הודעה בזו הלשון: "לאחר שהעירייה הבהירה לך שמעשה זה של עזיבת קבוצת העבודה של העירייה כמוהו כהודעה על התפטרותך מעבודתך בעירייה, ולאחר שניתנה לך האפשרות להצטרף מחדש לקבוצת העבודה ובחרת שלא לעשות כן – הריני להודיעך שהתנהלות זו מהווה בעיני העירייה הודעת התפטרות לכל דבר ועניין".

מדובר בעוד צעד לא שגרתי של דהרי, שבעבר ניהל הליכים משפטיים נגד אנשים שביקרו את העירייה, והפסיד בחלקם.

לאחר הודעת ה-"התפטרות" בתגובה לעזיבתן של העובדות את הקבוצה פנו בהסתדרות לבית הדין לעבודה, על מנת למנוע את המהלך. בארגון העובדים מקווים שגם הפעם דהרי ועיריית קריית גת יפסידו.

בעיריית קריית גת סירבו להגיב.

עובדות בעיריית קריית גת יצאו מקבוצת ווטסאפ – והתפוטרו Reviewed by on . שתי עובדות בעיריית קריית גת "התפוטרו" לאחר שעזבו קבוצת ווטסאפ של העירייה. העובדות לא הודיעו על כוונתן להתפטר, אולם ראש העיר, אבירם דהרי, כתב להן בעקבות עזיבתן א שתי עובדות בעיריית קריית גת "התפוטרו" לאחר שעזבו קבוצת ווטסאפ של העירייה. העובדות לא הודיעו על כוונתן להתפטר, אולם ראש העיר, אבירם דהרי, כתב להן בעקבות עזיבתן א Rating: 0

תגובות (1)

  • יהודה

    יחיאל או אבירם?

הגיבו