תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » האם נזכה לראות בקרוב iPhone בלי מגרעת?

האם נזכה לראות בקרוב iPhone בלי מגרעת?

לפי ידיעה באתר הגרמני LetsGoDigital, אפל הגישה שלוש בקשות פטנט ביפן, שפורסמו במשרד הפטנטים היפני ב-23 בדצמבר, ומן האיורים המצורפים לבקשות עולה, כי המכשירים הם ללא המגרעת בראש המסך

מאת 1 בינואר 2020, 13:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם אפל עומדת להיפטר סוף סוף מן המגרעת המרגיזה של מכשירי ה-IPhone? לפי שמועה שמתפשטת ברשת, המכשיר הבא של אפל צפוי לזכות בשינוי עיצוב המשמעותי ביותר מאז ה-iPhone X. רמזים שונים מעידים, כי החברה עובדת על שיפוץ כללי של עיצוב המכשיר, אך לא ברור אם השינויים האלה כבר יתממשו במכשירי 2020 הבאים שלה.

לפי ידיעה באתר הגרמני LetsGoDigital, אפל הגישה שלוש בקשות פטנט ביפן, שפורסמו במשרד הפטנטים היפני ב-23 בדצמבר. מן האיורים המצורפים לבקשות עולה, כי המכשירים הם ללא המגרעת בראש המסך, שנוצרה בדגם של 2017 לצורך מצלמת הסלפי והרכיבים הנדרשים למערכת זיהוי הפנים במכשיר.

היעלמותה של המגרעת מסמלת שני דברים: הראשון – שהמצלמה כנראה תהיה משולבת מתחת למסך, כמו גם הרכיבים לזיהוי פנים, או, לפי אחד האיורים – חיישני טביעת האצבע יהיו משולבים במסך. לפי האיורים, גם הרמקול הקדמי, המשולב כיום בתוך המגרעת  – יועבר לחלק העליון של המסגרת.

בעבר היו שמועות על כך שאפל תשלב את חיישני טביעת האצבע במסך, אבל לבסוף זה לא קרה, ובמקום זאת שילבה אפל במכשירי 2017 את זיהוי הפנים, אולי כי מבחינת אפל טכנולוגיית זיהוי טביעת האצבע לא הייתה טובה מספיק לצרכיה באותה שנה. אבל ייתכן כי עם התפתחותה והבשלתה, תחזיר אותה אפל למכשירים הבאים שלה, או לחלקם, וייתכן כי היא תכלול הן זיהוי טביעת אצבע והן זיהוי פנים במכשירים.

דבר נוסף שנראה באיורים המצורפים לבקשת הפטנטים הוא פינות המסך, המרמזות על עיצוב מלבני ולא עגול, שמאפיין את המכשירים שאפל הציגה אחרי ה-iPhone X.

איורים נוספים מראים גם, כי העיצוב החדש יכלול עדיין את הבליטה בגב המכשיר למערך הצילום, וכי כפתורי הווליום והכיבוי יישארו כפי שהם היום, בצד השמאלי והימני של המסגרת, בהתאמה.

לבסוף, אי אפשר שלא לסייג את הדברים – אין זה סוד, שאפל מגישה בקשות פטנטים שלא מגיעים בסוף למכשירים ונשארים על הנייר, אבל אם בכל זאת העיצוב הזה יגיע למכשיר הבא שלה – אולי אפל תעשה צעד חשוב לקראת iPhone עם מסך נטו מושלם, שרבים מצפים לו.

האם נזכה לראות בקרוב iPhone בלי מגרעת? Reviewed by on . האם אפל עומדת להיפטר סוף סוף מן המגרעת המרגיזה של מכשירי ה-IPhone? לפי שמועה שמתפשטת ברשת, המכשיר הבא של אפל צפוי לזכות בשינוי עיצוב המשמעותי ביותר מאז ה-iPhone האם אפל עומדת להיפטר סוף סוף מן המגרעת המרגיזה של מכשירי ה-IPhone? לפי שמועה שמתפשטת ברשת, המכשיר הבא של אפל צפוי לזכות בשינוי עיצוב המשמעותי ביותר מאז ה-iPhone Rating: 0

הגיבו