"על סוכני הנסיעות להתאים את עצמם לעידן הדיגיטלי"

"עליהם להתאים את עצמם לאתגרי הדיגיטל שעומדים בפני הענף, כחלק מהמגמות הגלובליות", אמר ח"כ מיקי לוי ממפלגת כחול לבן

ח"כ מיקי לוי. צילום: כחול לבן

"סוכני הנסיעות הם עדיין הגורם המרכזי בעולם התיירות, אולם עליהם להתאים את עצמם לאתגרי הדיגיטל שעומדים בפני הענף, כחלק מהמגמות הגלובליות", כך אמר ח"כ מיקי לוי ממפלגת כחול לבן.

חני סובול, מנכ''לית התאחדות משרדי הנסיעות. צילום: יניב פאר

חני סובול, מנכ"לית התאחדות משרדי הנסיעות. צילום: יניב פאר

ח"כ לוי פתח את הכנס השנתי של התאחדות סוכני הנסיעות ויועצי התיירות, שנערך היום (ג') במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. בכנס נכחו כמה מאות מנהלי משרדי נסיעות וגורמי תיירות, וכן צמרת משרד התיירות, בראשות השר יריב לוין והמנכ"ל, אמיר הלוי. האירוע עמד בסימן "המסע אל הלקוח החדש", שכולל אימוץ כלים טכנולוגיים על ידי משרדי הנסיעות, במטרה להתמודד עם אתרי האונליין.

את הכנס הנחתה חני סובול, המנכ"לית היוצאת של ההתאחדות, שמסיימת בקרוב את תפקידה ועתידה להתמנות למנכ"לית דיזנהאוז. ח"כ לוי ודוברים אחרים ציינו את פעילותה הנמרצת של סובול למען הענף ב-4.5 השנים האחרונות.

ח"כ לוי ניהל בשנים האחרונות לובי בכנסת למען סוכני הנסיעות, קידם עבורם חוקים וניהל מאבקים שנועדו לשמר את המקצוע – הן ברמת תחום העיסוק והן ברמה הרגולטורית. "הצלחנו לשנות את התקנות שלפיהן רק חברה אחת הייתה רשאית למכור ביטוחי נסיעות לחו"ל וכיום, גם סוכני הנסיעות יכולים לעשות זאת", אמר. הוא ציין כי על הממשלה שתקום לבצע שורה של פעולות כדי לממש את פוטנציאל ההכנסות למדינה מענף התיירות, שמשרדי הנסיעות הם גורמים מרכזיים לצמיחה שמתחוללת בו. ח"כ לוי אמר כי מאחר שאין ממשלה, 20 מיליון שקלים שמיועדים לעבור ממשרד האוצר למשרד התיירות מעוכבים, ואם לא יימצא הסדר עד סוף החודש, על פי החוק הם יישארו אצל האוצר, מאחר שאין תקציב לשנה הבאה.

אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות. צילום: עידו בג'ה

אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות. צילום: עידו בג'ה

הלוי סקר את הפעילות של משרד התיירות בשיווק אתרי תיירות ישראליים בחו"ל – שיווק שמבוסס בין היתר על פעילות בדיגיטל. כמו כן, במסגרת הכנס הוצגו בפני סוכני הנסיעות מספר סטארט-אפים שיכולים לסייע להם.

ב-6 בפברואר הקרוב ייערך כנס התיירות Travel Tech של אנשים ומחשבים, בשיתוף עם התאחדות סוכני הנסיעות והתאחדות בתי המלון. לפרטים נוספים ולהרשמה לאירוע לחצו כאן.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים