תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » מגמה חדשה בענף ה-IT? אמן משקיעה בתחום שאינו בליבה שלה – נדל"ן מניב
בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן. צילום: יח"צ

מגמה חדשה בענף ה-IT? אמן משקיעה בתחום שאינו בליבה שלה – נדל"ן מניב

הקבוצה תבנה מלון עסקים בנמל התעופה בן גוריון, בשותפות עם רשת מלונות בראון ● לדברי גורם המעורה בענף, "חברות צברו כסף רב והבינו שלא נכון להתמקד בתחום פעילות אחד"

מאת 17 בדצמבר 2019, 18:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נמשכת המגמה של חברות IT וחברות אחרות בהיי-טק שנכנסות להשקעות שאינן בתחומי הליבה שלהן. הפעם מדובר בקבוצת אמן, שהודיעה כי זכתה במכרז של רשות שדות התעופה לבניית מלון בנמל התעופה בן גוריון, בשותפות עם רשת מלונות בראון. המלון ייבנה בשיטת ה-DBOT, שבה היזמים מתכננים את המלון, בונים אותו ויפעילו אותו ואת השירותים שמסביב לו, כולל צ'ק אין והעברות נוסעים.

בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן, הסביר כי "הקבוצה משקיעה בנדל"ן מניב בכל רחבי העולם, ושותפות במלון ישראלי היא מהלך טבעי. חיפשנו מותג מלונאי איכותי על מנת ליצור מלון עסקים ייחודי, וכך חברנו לקבוצת בראון".

באמן מציינים שבנוסף להשקעות בתחום הנדל"ן, החברה מבצעת השקעות ביזמויות נוספות בעולמות כמו התיירות והפנאי.

ההודעה של אמן מצטרפת להודעה שפרסמה אתמול וואן, שלפיה היא רכשה 51% ממניות חברת ניהול התשתיות הפיזיות א. אפשטיין ובניו, תמורת 11.2 מיליון שקלים. מדובר באחת מחברות ההנדסה הגדולות בישראל.

גורמים בענף אמרו כי נראה שמסתמנת פה מגמה חדשה בעולם ה-IT. "נדל"ן הוא ענף מרתק", אמר גורם בענף המעורה בתחום שנים רבות. "חברות צברו כסף רב במסגרת עיסוקן בתחום שירותי ה-IT והבינו שלא נכון להתמקד בתחום פעילות אחד", אמר אחד מהם. הוא ציין בהקשר זה השקעות של חברות גדולות בסטארט-אפים, כולל בכאלה שלא נמצאים בליבת הפעילות שלהן. "הסיכון בהשקעה בסטארט-אפ הוא גבוה, אם כי המכפילים שם גדולים יותר", אמר הגורם.

מגמה חדשה בענף ה-IT? אמן משקיעה בתחום שאינו בליבה שלה – נדל"ן מניב Reviewed by on . נמשכת המגמה של חברות IT וחברות אחרות בהיי-טק שנכנסות להשקעות שאינן בתחומי הליבה שלהן. הפעם מדובר בקבוצת אמן, שהודיעה כי זכתה במכרז של רשות שדות התעופה לבניית מל נמשכת המגמה של חברות IT וחברות אחרות בהיי-טק שנכנסות להשקעות שאינן בתחומי הליבה שלהן. הפעם מדובר בקבוצת אמן, שהודיעה כי זכתה במכרז של רשות שדות התעופה לבניית מל Rating: 0

הגיבו