תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » המנכ"לית החדשה של מיקרוסופט ישראל: "לא נתחרה בשותפים שלנו"
רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל. צילום: יעל אמיר

המנכ"לית החדשה של מיקרוסופט ישראל: "לא נתחרה בשותפים שלנו"

"לא נקים רשת פארמה או בנק וירטואלי", אמרה רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, בכנס משותף שערכה החברה עם KPMG, שבו הוכרז בישראל על הסכם בין שתי החברות בהיקף של חמישה מיליארד דולר

מאת 15 בדצמבר 2019, 14:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"זכות הקיום שלנו היא האמון שהשותפים נותנים בנו. על פי המודל העסקי שלנו, לעולם לא נתחרה בהם בזירה שלהם. כך, למשל, לא נקים בנק או רשת פארמה", כך אמרה רונית אטד, המנכ"לית החדשה של מיקרוסופט ישראל, בהופעה פומבית ראשונה מאז שנכנסה לתפקידה בתחילת אוקטובר.

אטד דיברה בכנס משותף שערכה החברה עם KPMG, שבה הכריזו שתי החברות בישראל על שיתוף פעולה, שבמסגרתו תעביר חברת הייעוץ את מערך המחשוב הפנימי שלה ל-Azure – פלטפורמות הענן של מיקרוסופט.

על פי מה שנמסר, סכום העסקה הוא חמישה מיליארד דולר. הענן של מיקרוסופט יסייע לאנשי המקצוע של KPMG לקבל החלטות על בסיס נתונים בזמן אמת. עוד נמסר כי חברת הייעוץ תשתמש ב-Azure כדי לייצר יכולות כמו בינה מלאכותית וסייבר. בנוסף, כל המערכות התפעוליות של KPMG, שמשרתות את 207 אלף עובדי החברה ב-17 המשרדים שלה, ישתמשו בפלטפורמת Office 365 של מיקרוסופט, וכן בפלטפורמות ה-CRM וה-ERP שלה.

לדברי אטד, "בסיס השותפות הוא המחויבות הטוטאלית שלנו להצלחת המסע הדיגיטלי של ארגונים בכל התחומים".

מימין: יונתן לבנדר, שותף וראש תחום חברות SMB וסטארט-אפים ב-KPMG העולמית; ביל תומס, יו"ר KPMG העולמית; רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל; גד סומך, יו״ר KPMG בישראל; רוני מיכאל, שותפה וראשת מערך הייעוץ הטכנולוגי ב-KPMG סומך חייקין; וערן שלו, שותף ומנהל KPMG סומך חייקין. צילום: יעל אמיר

מימין: יונתן לבנדר, שותף וראש תחום חברות SMB וסטארט-אפים ב-KPMG העולמית; ביל תומס, יו"ר KPMG העולמית; רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל; גד סומך, יו״ר KPMG בישראל; רוני מיכאל, שותפה וראשת מערך הייעוץ הטכנולוגי ב-KPMG סומך חייקין; וערן שלו, שותף ומנהל KPMG סומך חייקין. צילום: יעל אמיר

ערן שלו, שותף מנהל ב-KPMG סומך-חייקין, אמר כי "זו עת שבה טרנספורמציה דיגיטלית נדרשת בכל ארגון שרוצה לשמור על רלוונטיות וחיבור לשוק המשתנה. בביצוע המסע הדיגיטלי, חשוב לזכור שמדובר בתהליך משמעותי, שדורש משאבים ותכנון ארוך טווח. לכן, ב-KPMG נבנתה מתודולוגיה שלמה על מנת לסייע לחברות מסורתיות לחשוב לטווח הארוך".

את השותפות בין מיקרוסופט ל-KPMG באזורי המזרח התיכון ואפריקה מובילה ענת גיל, מנהלת שותפים עסקיים בענקית מרדמונד באזורים אלה.

בכנס השתתפו בכירים נוספים, בהם, בין היתר, ביל תומס, יו"ר KPMG העולמית, שהגיע במיוחד לישראל; ד"ר תומר סיימון, סמנכ"ל טכנולוגיות לאומיות במיקרוסופט ישראל; וענת גואטה, יו"ר רשות ניירות ערך.

המנכ"לית החדשה של מיקרוסופט ישראל: "לא נתחרה בשותפים שלנו" Reviewed by on . "זכות הקיום שלנו היא האמון שהשותפים נותנים בנו. על פי המודל העסקי שלנו, לעולם לא נתחרה בהם בזירה שלהם. כך, למשל, לא נקים בנק או רשת פארמה", כך אמרה רונית אטד, ה "זכות הקיום שלנו היא האמון שהשותפים נותנים בנו. על פי המודל העסקי שלנו, לעולם לא נתחרה בהם בזירה שלהם. כך, למשל, לא נקים בנק או רשת פארמה", כך אמרה רונית אטד, ה Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    יגאל

    שכחתם לציין כי בישראל קיימים מרכזי פיתוח ומחקר, והשותפויות רק מתחזקות מהניסיון וההיזיון החוזר, וישנם שותפים משלושת המגזרים.
    חג חנוכה שמח ומואר !

הגיבו