תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » לא התחברתם לחשבון הטוויטר מזמן? החברה צפויה למחוק אותו בקרוב
טוויטר. צילום: BigStock

לא התחברתם לחשבון הטוויטר מזמן? החברה צפויה למחוק אותו בקרוב

הרשת המצייצת הודיעה כי בדצמבר הקרוב תחל בניקוי הפלטפורמה מחשבונות שבעליהם לא נכנסו אליהם כבר זמן רב ● הזדמנות פז לתפוס שמות משתמש נחשקים שיתפנו אחרי המחיקה

מאת 27 בנובמבר 2019, 14:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אם לא התחברתם לטוויטר באחרונה, אולי תרצו לעשות זאת בקרוב בכדי להימנע מסגירת חשבונכם. החברה שולחת כעת הודעות דוא"ל, המודיעות למשתמשים שעליהם להתחבר לטוויטר אם הם רוצים לשמור על החשבונות שלהם מפני הימחקות.

על פי טוויטר, מחיקת חשבונות לא פעילים היא רק עוד מאמץ לנקות את הספאם ואת החשבונות הלא פעילים מהשירות. דובר הרשת המצייצת אישר כי המחיקה תארך חודשים, אך תחל ב-12 בדצמבר.

תוכלו להמשיך לא לבצע פעילות בפלטפורמה

אם אתם נוהגים להסתובב בטוויטר, לארוב בה – משמע לקרוא תכנים ולבדוק פעילות של משתמשים אחרים, אבל לא לעשות דבר ביוזמתכם או לפרסם תכנים בחשבונכם – אין לכם כל סיבה לדאגה.

הניקיון בשירות אינו תקף במקרה שלכם ,ולפיכך אינכם צריכים להעמיד פנים שאתם פעילים על ידי ציוצי זבל סתמיים. כל מה שצריך לעשות הוא להתחבר לחשבון לפני תאריך היעד, ה-12 בדצמבר, בכדי ליידע את טוויטר שאתם פעילים ומעוניינים להמשיך להיות חלק מהרשת המצייצת, גם אם מדובר בחלק שקט. 

לא חובה לצייץ. אילוסטרציה: BigStock

לא חובה לצייץ. אילוסטרציה: BigStock

איזה שמות משתמש יפנה המהלך?

בנוגע לשם המשתמש, אם אתם חושקים באחד שהיה תפוס עד כה – הניקוי עשוי להעניק לכם את שם המשתמש הרצוי. בטוויטר ציינו כי הם ישחררו שמות משתמש, לאחר שהחשבונות יימחקו. עם זאת, כפי שמציין Engadget, ההתנהלות הזו עלולה לייצר מצבים בעייתיים, במיוחד לאנשים שנמצאים בבתי חולים תקופות ממושכות או שאולי נפטרו. בנוסף, סלבז פופולריים שכעת כבר אינם באור הזרקורים, אך עדיין רלוונטיים, חיים וקיימים, עלולים לאבד את הגישה לחשבונות שלהם.

בטוויטר אישרו כי הם עובדים על תכנית להנצחת חשבונות של משתמשים שאינם בחיים יותר, אך לא שיתפו את מה בדיוק מתוכנן לצורך כך.

לא התחברתם לחשבון הטוויטר מזמן? החברה צפויה למחוק אותו בקרוב Reviewed by on . אם לא התחברתם לטוויטר באחרונה, אולי תרצו לעשות זאת בקרוב בכדי להימנע מסגירת חשבונכם. החברה שולחת כעת הודעות דוא"ל, המודיעות למשתמשים שעליהם להתחבר לטוויטר אם הם אם לא התחברתם לטוויטר באחרונה, אולי תרצו לעשות זאת בקרוב בכדי להימנע מסגירת חשבונכם. החברה שולחת כעת הודעות דוא"ל, המודיעות למשתמשים שעליהם להתחבר לטוויטר אם הם Rating: 0

הגיבו