תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » בעקבות פרישת המנכ"ל הוותיק: דהרופד טרייבדי ינהל את A10 Networks
מנכ"ל חדש. A10 Networks

בעקבות פרישת המנכ"ל הוותיק: דהרופד טרייבדי ינהל את A10 Networks

המנכ"ל החדש ייכנס לתפקידו בתחילת החודש הבא, לאחר שזה הקודם, לי צ'ן, שימש בתפקיד במשך 15 שנים - מאז שייסד אותה

מאת 24 בנובמבר 2019, 17:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בתחילת החודש הבא ייכנס לתפקידו מנכ"ל חדש לחברת התקשורת A10 Networks, המתמחה באבטחת רשתות, דור חמישי וענן. מדובר בדהרופד טרייבדי, שיחליף בתפקיד את לי צ'ן, מייסד החברה, ששימש כנמכ"ל שלה מאז שהוקמה ב-2004.

"אני נרגש להצטרף לחברה בזמן זה ולהוביל אותה בנקודות החשובות אל השלב הבא בצמיחה שלה", אמר טרייבדי לקראת הכניסה לתפקיד.

המנכ"ל החדש שימש כסגן נשיא ביצועי בבלדן – חברה שמתמחה בפתרונות להעברת אותות מקצה לקצה. במסגרת התפקיד הוא היה אחראי על קבוצת תוכנת אבטחת הסייבר של החברה, כמנהל טכנולוגיות ראשי בה. הוא גם שימש כנשיא של חטיבת פתרונות הרשת בבלדן. בסך הכל, טרייבדי עבד בחברה זו תשע שנים.

צ'ן אמנם יורד מכיסא המנכ"ל, אבל ימשיך לשמש כיו"ר מועצת המנהלים של A10. "אני גאה על העבודה היוצאת מן הכלל לאורך השנים עם הצוות ב-A10. אני מעריך במיוחד את המחויבות של אנשיה להצלחת הלקוחות, שעמדה בפניהם לפני כל דבר אחר. כמו כן, אני בטוח שתחת הנהגתו של טרייבדי, A10 תמשיך לעזור ללקוחות לשגשג", אמר.

בעקבות פרישת המנכ"ל הוותיק: דהרופד טרייבדי ינהל את A10 Networks Reviewed by on . בתחילת החודש הבא ייכנס לתפקידו מנכ"ל חדש לחברת התקשורת A10 Networks, המתמחה באבטחת רשתות, דור חמישי וענן. מדובר בדהרופד טרייבדי, שיחליף בתפקיד את לי צ'ן, מייסד בתחילת החודש הבא ייכנס לתפקידו מנכ"ל חדש לחברת התקשורת A10 Networks, המתמחה באבטחת רשתות, דור חמישי וענן. מדובר בדהרופד טרייבדי, שיחליף בתפקיד את לי צ'ן, מייסד Rating: 0

הגיבו