תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » טראמפ מאריך את האישור לעשות עסקים עם וואווי
נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ. צילום: BigStock

טראמפ מאריך את האישור לעשות עסקים עם וואווי

ארצות הברית ממשיכה לבלבל את היריבה הטכנולוגית הגדולה שלה ווואוי? ● עדכונים חדשים בסאגת החתול והעכבר הדיגיטלית

מאת 19 בנובמבר 2019, 14:40 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ממשל טראמפ הודיע שהוא מעריך בעוד 90 יום את האישור לחברות אמריקאיות להמשיך לעשות עסקים עם וואווי. משמעות ההכרזה היא שחברות אמריקאיות יכולות להמשיך למכור לוואווי שירותים ומוצרים כדי לשמור על הקיים, ולא יותר, ובחברה שהפכה לסוג של סמך במלחמת הסחר בין שתי מדינות הענק, מתייחסים להארכה הזו בביטול וטוענים שהיא לא משנה שום דבר.

ההכרזה על ההארכה מגיעה כשבוע לאחר שדובר של משרד החוץ הסיני אמר כי, "אנחנו מפצירים בארצות הברית להפסיק את ההתעללות באמצעות בקרות ייצוא וייבוא שמפלות כנגד חברות של מדינה אחת בשם הביטחון הלאומי, ולהפסיק להפוך בעיית סחר למשהו פוליטי".

אבל יש עוד משמעות להארכה הזו: היא חיונית למעשה לארצות הברית עצמה, כי המטרה שלה לגרום לכמה שפחות בעיות ברשתות שבנויות על ציוד של וואווי, בעיקר באזורים כפריים ברחבי ארצות הברית.

"להחלטה הזו לא תהיה כל השפעה משמעותית על העסקים של וואווי באף דרך. היא גם אינה משנה את העובדה שוואווי ממשיכה לקבל יחס לא הוגן", מסרה החברה.

 

טראמפ מאריך את האישור לעשות עסקים עם וואווי Reviewed by on . ממשל טראמפ הודיע שהוא מעריך בעוד 90 יום את האישור לחברות אמריקאיות להמשיך לעשות עסקים עם וואווי. משמעות ההכרזה היא שחברות אמריקאיות יכולות להמשיך למכור לוואווי ממשל טראמפ הודיע שהוא מעריך בעוד 90 יום את האישור לחברות אמריקאיות להמשיך לעשות עסקים עם וואווי. משמעות ההכרזה היא שחברות אמריקאיות יכולות להמשיך למכור לוואווי Rating: 0

הגיבו