תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » אופנטקסט רוכשת את קארבונייט ב-1.42 מיליארד דולר
אופנטקסט

אופנטקסט רוכשת את קארבונייט ב-1.42 מיליארד דולר

המטרה של ספקית התוכנה היא לחזק את ההיצע שלה בתחום שירותי התוכנה המבוססים על מחשוב בענן ● מוצרי האבטחה ואיתור התקלות בנקודת הקצה של הנרכשת הם מוצרים משלימים למוצרי הניהול שמציעה הרוכשת

מאת 13 בנובמבר 2019, 15:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ספקית התוכנה אופנטקסט הודיעה כי היא הגיעה להסכם עם חברת קארבונייט, על פיו היא תרכוש אותה תמורת כ-1.42 מיליארד דולרים. העסקה משקפת מחיר של כ-23 דולרים לכל מניה של קארבונייט, והמטרה של אופנטקסט היא לחזק את ההיצע שלה בתחום של שירותי תוכנה המבוססים על מחשוב בענן.

אופנטקסט מתמחה בתחום שמוגדר כשירותי ניהול מידע ארגוני, והיא פעילה בשוק הזה עם מתן פתרונות מבוססי ענן לצד פתרונות בהתקנות מקומיות. לפי החברה, רכישת קארבונייט, המתמחה בפתרונות גיבוי ומניעת אובדן מידע מבוססי ענן, תאפשר לה להציע מוצרים שלמים יותר, שמציעים אבטחה טובה יותר לנקודות הקצה הפועלות בהקשר לפלטפורמה שלה, וכך תעזור לה להגדיל את המובילות שלה בשוק.

מוצרי האבטחה ואיתור התקלות בנקודת הקצה שמציעה קארבונייט הם מוצרים משלימים למוצרי הניהול של אופנטקסט, וההערכה היא בשוק שהרכישה הזו תעזור לה לחדור אל יותר חברות וארגונים בשוק ה-SMB דווקא.

"רכישה זו תחזק את אופנטקסט כמובילה בפלטפורמת הענן, עם אבטחה והגנה שלמה בנקודות הקצה, והיא תפתח נתיב חדש ליצירת קשר עם לקוחות באמצעות ערוץ ה-SMB של קארבונייט, והמוצרים שהיא מציעה. אנחנו נרגשים מאוד לאור ההזדמנויות שקארבונייט תביא, ואני מקדם בברכה את הלקוחות החדשים שלנו, השותפים והעובדים אל אופנטקסט", אמר מנכ"ל החברה, מארק ג'יי בארנצ'יאה.

אופנטקסט רוכשת את קארבונייט ב-1.42 מיליארד דולר Reviewed by on . ספקית התוכנה אופנטקסט הודיעה כי היא הגיעה להסכם עם חברת קארבונייט, על פיו היא תרכוש אותה תמורת כ-1.42 מיליארד דולרים. העסקה משקפת מחיר של כ-23 דולרים לכל מניה ש ספקית התוכנה אופנטקסט הודיעה כי היא הגיעה להסכם עם חברת קארבונייט, על פיו היא תרכוש אותה תמורת כ-1.42 מיליארד דולרים. העסקה משקפת מחיר של כ-23 דולרים לכל מניה ש Rating: 0

הגיבו