תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גוגל שוקלת לסמן אתרים שעולים לאט
תכונה שתאפשר לנו לחסוך את ההמתנה עד שהאתר מואיל בטובו לעלות. מקור: BigStock

גוגל שוקלת לסמן אתרים שעולים לאט

החברה עתידה לבחון סמנים ויזואליים, שיאפשרו למשתמשי כרום לדעת האם האתר שהם גולשים בו נטען בדרך כלל באיטיות או במהרה

מאת 12 בנובמבר 2019, 15:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל יוצאת למלחמה בחזית חדשה, שאמורה לשפר את מהירות הגלישה באינטרנט באמצעות הדפדפן שלה: לפי פוסט שפורסם בבלוג של החברה, היא שוקלת לסמן מחד אתרים שעולים בקביעות באיטיות ומאידך – כאלה שעולים במהירות.

"בעתיד ייתכן שכרום יזהה, לטובת המשתמשים, אתרים שבדרך כלל עולים במהירות או באיטיות, באמצעות סימון ברור. ייתכן שלסימון יהיו מספר צורות, ואנחנו מתכוונים להתנסות באפשרויות שונות כדי לקבוע איזו מהן מספקת להם את הערך הגבוה ביותר", נכתב בבלוג.

הבחינה תיעשה לפני שהחברה תתחיל לסמן את האתרים. אחת הדוגמאות שגוגל תבחן היא פס טעינה ירוק בראש הדף עבור אתרים שבדרך כלל עולים מהר, ולעומת זאת פס טעינה בצבע אחר עבור אתרים שעולים לאט. בנוסף, היא תבדוק את האפשרות שבעת טעינה של אתרים איטיים, עוד לפני שהם עולים בפועל, תופיע למשתמש הודעה שלפיה האתר המסוים שבו הוא גולש נטען בדרך כלל לאט.

גוגל הציגה את התכנון הזה בכנס המפתחים שלה, והיא הקפידה להדגיש את המילה "ייתכן". בנוסף, החברה לא ציינה מתי היא תשלב את התכונה הזו, אם היא אמנם תחליט לעשות זאת.

גוגל שוקלת לסמן אתרים שעולים לאט Reviewed by on . גוגל יוצאת למלחמה בחזית חדשה, שאמורה לשפר את מהירות הגלישה באינטרנט באמצעות הדפדפן שלה: לפי פוסט שפורסם בבלוג של החברה, היא שוקלת לסמן מחד אתרים שעולים בקביעות גוגל יוצאת למלחמה בחזית חדשה, שאמורה לשפר את מהירות הגלישה באינטרנט באמצעות הדפדפן שלה: לפי פוסט שפורסם בבלוג של החברה, היא שוקלת לסמן מחד אתרים שעולים בקביעות Rating: 0

הגיבו