תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » בעקבות אירוע הירי בנכס מושכר בליל כל הקדושים – Airbnb מקשיחה את הכללים
Airbnb. צילום:BigStock

בעקבות אירוע הירי בנכס מושכר בליל כל הקדושים – Airbnb מקשיחה את הכללים

בעקבות הירי בליל כל הקדושים שבוצע בבית שהושכר כבית מסיבות, ונוסף על הקשחת כללים שכבר הכריזה עליהם, החברה מודיעה כעת, כי היא מתכוונת לבדוק כל מקום ומקום שיפורסם באופן ידני כדי להעניק לאנשים שקט נפשי

מאת 7 בנובמבר 2019, 14:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שירות Airbnb מקשיח את הכללים ואת אמצעי האבטחה בעקבות הירי בליל כל הקדושים שבוצע בבית שהושכר כבית מסיבות.

לאחר שהחברה הודיעה, כי תבטל את האפשרות להשכיר בתים לצורך מסיבות, ועל החמרה בעונשים של אלו שיפרו את תנאי השימוש והצגת הבתים להשכרה, כעת היא גם מודיעה שהיא מתכוונת לבדוק כל מקום ומקום שיפורסם באופן ידני כדי להעניק לאנשים שקט נפשי.

בריאן צ'סקי, ממקימי Airbnb, הודיע כי החברה תבדוק דברים בסיסיים, כמו האם מדובר בכתובת אמיתית, האם התמונות המצורפות אכן של המקום, האם המפרסמים הם הבעלים החוקיים של הנכס המוצג ומה הם תנאי האבטחה במקום. לדבריו, הסקירה הזאת תסתיים עד סוף 2020, והיא תבוצע באופן אוטומטי עבור כל נכס חדש שירצה לצרף את עצמו.

בנוסף, החברה מבטיחה בדיקה מדוקדקת של מקומות גדולים, כדוגמת בית האחוזה ששימש למסיבה שבה התרחש הירי האחרון בקליפורניה.

במקביל לתהליך הבדיקה הידני שיתבצע, יתחיל השירות להפעיל ביטוח למבקרים, שלפיו היא תספק חלופה מתאימה, בעיקר מבחינת שווי או אף זיכוי מלא, במקרה שבו השוכרים טוענים לחוסר התאמה בין הנכס המפורסם לקיים.

בעקבות אירוע הירי בנכס מושכר בליל כל הקדושים – Airbnb מקשיחה את הכללים Reviewed by on . שירות Airbnb מקשיח את הכללים ואת אמצעי האבטחה בעקבות הירי בליל כל הקדושים שבוצע בבית שהושכר כבית מסיבות. לאחר שהחברה הודיעה, כי תבטל את האפשרות להשכיר בתים לצור שירות Airbnb מקשיח את הכללים ואת אמצעי האבטחה בעקבות הירי בליל כל הקדושים שבוצע בבית שהושכר כבית מסיבות. לאחר שהחברה הודיעה, כי תבטל את האפשרות להשכיר בתים לצור Rating: 0

הגיבו