תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » טוויטר: חיפוש לפי נושא ולא רק לפי חשבון
ציוצים מוליכי שולל בטוויטר?

טוויטר: חיפוש לפי נושא ולא רק לפי חשבון

ב-13 בחודש תשיק טוויטר תכונה חדשה, שתאפשר למשתמשים לעקוב אחר נושאים ולא רק אחר אנשים * התכונה מאפשרת מבט ממעוף הציפור על שיחות בין אנשים, אירועים וכד' הקשורים לנושא מסוים, במקום שוטטות בחשבונות כדי לחפש עדכונים וחדשות

מאת 7 בנובמבר 2019, 12:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רשת המיקרו-בלוגינג טוויטר אמורה להיות המקום הכי "חם" להתעדכנות בחדשות ובאירועים חשובים ברחבי העולם, אבל בעיה אחת מרכזית עמדה בדרכם של מי שרוצים להיות מעודכנים 24/7 – היכולת להתעדכן כרוכה במעקב אחר אנשים – לפעמים גם כאלה שלא מכירים ולא יודעים על קיומם.

ב-13 בחודש תשיק טוויטר תכונה חדשה, שתאפשר למשתמשים לעקוב אחר נושאים ולא רק אחר אנשים. התכונה מאפשרת מבט ממעוף הציפור על שיחות בין אנשים, אירועים וכד' הקשורים לנושא מסוים, במקום שוטטות בחשבונות כדי לחפש עדכונים וחדשות.

היכולת לאתר ציוצים בהקשר לנושא מסוים גם מאפשרת למצוא חשבונות של אנשים שיש להם מה לומר בנושא, שהמשתמש לא מכיר, וכך לעקוב אחר ההודעות שהם מפרסמים.

עוד מקווה טוויטר, כי התכונה החדשה תקל על משתמשים חדשים ברשת שלה. במצב הנוכחי, מי שנכנס לטוויטר בפעם הראשונה בעצם לא תמיד יודע אחרי מי לעקוב, חוץ מאולי כמה חברים או ידוענים.

לאחר שהתכונה החדשה תופעל, אפשר יהיה פשוט לערוך חיפוש לפי נושא העניין, ואז יוצג תיאור של הנושא. לחיצה על כפתור ה"עקוב" תוביל להצגה של כל הציוצים על ציר הזמן התואמים לנושא החיפוש. בשלב הראשון בנתה טוויטר 300 נושאים, ובעתיד תורחב רשימת הנושאים.

טוויטר: חיפוש לפי נושא ולא רק לפי חשבון Reviewed by on . רשת המיקרו-בלוגינג טוויטר אמורה להיות המקום הכי "חם" להתעדכנות בחדשות ובאירועים חשובים ברחבי העולם, אבל בעיה אחת מרכזית עמדה בדרכם של מי שרוצים להיות מעודכנים 2 רשת המיקרו-בלוגינג טוויטר אמורה להיות המקום הכי "חם" להתעדכנות בחדשות ובאירועים חשובים ברחבי העולם, אבל בעיה אחת מרכזית עמדה בדרכם של מי שרוצים להיות מעודכנים 2 Rating: 0

הגיבו