תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סמסונג בודקת מכשיר עם מסך מתקפל בתצורת צדפה

סמסונג בודקת מכשיר עם מסך מתקפל בתצורת צדפה

ציוץ בדף החדשות שלה בטוויטר מציג מכשיר בעל מסך מתקפל לאורכו ולא בתצורת ספר כמו מכשיר ה- Galaxy Fold

מאת 30 באוקטובר 2019, 11:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נראה שסמסונג מייעדת את טכנולוגיית המסך המתקפל שלה לא רק לדגם ה-Galaxy Fold שכולם עדיין מצפים להשקתו המחודשת, אלא גם לעיצוב נוסף: במסגרת כנס המפתחים המתקיים בימים אלה, חשפה אתמול החברה בדף החדשות שלה בטוויטר ציוץ, המספק הצצה ראשונה למכשיר בעל מסך מתקפל לאורך, בתצורת צדפה.

החברה ציינה רק: "המשתתפים בכנס המפתחים קיבלו הצצה חטופה לעיצוב חדש שסמסונג בודקת עבור קטגוריית המכשירים המתקפלים".

בווידיאו הקצר המצורף לציוץ נראה סרטון המוצג על המסך במלוא אורכו, ולאחר קיפול המכשיר ל-90 מעלות – משתנה התצוגה להצגת הסרטון בחלק העליון, והפקדים עוברים לחלק התחתון, המקופל.

למרות שהחברה לא ציינה האם היא תשיק בכלל גירסה כזו, יש כאן אולי רמז לניסיון לחזור לעיצוב שאפיין אותה בתחילת דרכה, של מכשירי צדפה, שהיה להם דווקא יתרון אחד שאנו נזכרים בו בגעגוע: כשמסיימים לדבר פשוט סוגרים את הצדפה וזהו, מה שעשוי למנוע תופעה נפוצה במכשירים עם מסך מגע – נגיעה אקראית במסך, אפילו כשהו שוכן בכיס או בתיק, שגורמת למכשיר פתאום לבצע איזו שיחה "לא רצונית".

סמסונג בודקת מכשיר עם מסך מתקפל בתצורת צדפה Reviewed by on . נראה שסמסונג מייעדת את טכנולוגיית המסך המתקפל שלה לא רק לדגם ה-Galaxy Fold שכולם עדיין מצפים להשקתו המחודשת, אלא גם לעיצוב נוסף: במסגרת כנס המפתחים המתקיים בימי נראה שסמסונג מייעדת את טכנולוגיית המסך המתקפל שלה לא רק לדגם ה-Galaxy Fold שכולם עדיין מצפים להשקתו המחודשת, אלא גם לעיצוב נוסף: במסגרת כנס המפתחים המתקיים בימי Rating: 0

הגיבו