תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » סטארט-אפ הפינטק הישראלי ביקאם גייס 12.5 מיליון דולר
שלושה ממייסדי ביקאם. מימין: אירי עמירב, עדן עמירב (המנכ"ל) ואמיר לייטרסדורף. צילום: סיגל אמון

סטארט-אפ הפינטק הישראלי ביקאם גייס 12.5 מיליון דולר

הפלטפורמה של החברה מאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים לקבל הצעות להלוואות - ולבחור באטרקטיבית ביותר מביניהן

מאת 29 באוקטובר 2019, 16:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גיוס נוסף בעולם הפינטק הרותח: הסטארט-אפ הישראלי ביקאם, שמציע פלטפורמת הלוואות לעסקים, הודיע היום (ג') כי השלים סבב גיוס A בסך של 10 מיליון דולר בהובלת הקרנות בנסון אוק ומגנטה ונצ'רס, ובהשתתפות RIO ונצ'רס אחזקות, אנטרי קפיטל ואיי-אנג'לס. לכך התווסף "חוב לצמיחה" בסך של 2.5 מיליון דולר ש-ויולה קרדיט נתנה לחברה.

ביקאם פיתחה פלטפורמה טכנולוגית שמאפשרת לעסקים לקבל הלוואות, והיא מיועדת בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים. באמצעות הפלטפורמה שלה, הבעלים של העסק יכול להבין בתוך דקות מהן אפשרויות המימון שעומדות לרשותו, להשוות ביניהן ולבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר. זאת, לאחר שבתהליך דיגיטלי קצר, המערכת מנתחת את הנתונים של העסק.

החברה הוקמה באוקטובר 2016 על ידי ארבעה: עדן עמירב, המשמש כמנכ"ל, אירי עמירב ואמיר לייטרסדורף, שמכהנים במועצת המנהלים, וגיא ציפורי. ביקאם פועלת בארצות הברית ובאוסטרליה והכסף שגויס ישמש להרחבת הפעילות הבינלאומית שלה. בחברה מציינים שיותר מ-200 אלף בעלי עסקים קטנים ובינוניים כבר הצטרפו לפלטפורמה שלה, וקיבלו באמצעותה הלוואות בסכום מצטבר של 170 מיליון דולר. לדבריהם, בשנה האחרונה חל גידול של 155% במספר ההלוואות שנלקחו באמצעות הפלטפורמה, של 209% בהיקפן ושל 107% במספר הלקוחות.

עמירב אמר כי "אנחנו מאמינים שהגיע הזמן לשנות את הדרכים הקיימות לקבלת הלוואה לעסק. הטכנולוגיה של ביקאם מספקת לעסקים הקטנים את השקיפות והתובנות הדרושות לשיפור הפרופיל הפיננסי שלהם, בכדי להיתפס כאטרקטיביים בעיני המלווים. המוצר שפיתחנו יוצר שוק חדש למלווים ופותח הזדמנויות לעסקים שעד עכשיו לא יכולים היו לקבל הלוואה".

סטארט-אפ הפינטק הישראלי ביקאם גייס 12.5 מיליון דולר Reviewed by on . גיוס נוסף בעולם הפינטק הרותח: הסטארט-אפ הישראלי ביקאם, שמציע פלטפורמת הלוואות לעסקים, הודיע היום (ג') כי השלים סבב גיוס A בסך של 10 מיליון דולר בהובלת הקרנות בנ גיוס נוסף בעולם הפינטק הרותח: הסטארט-אפ הישראלי ביקאם, שמציע פלטפורמת הלוואות לעסקים, הודיע היום (ג') כי השלים סבב גיוס A בסך של 10 מיליון דולר בהובלת הקרנות בנ Rating: 0

הגיבו