תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מצב חשוך במכשירי iPhone – חיסכון של 30% בחיי הסוללה

מצב חשוך במכשירי iPhone – חיסכון של 30% בחיי הסוללה

ניסוי שנערך ופורסם ביו-טיוב הראה, כי הפעלת מצב חשוך ב-iPhone של אפל עשויה להאריך את חיי הסוללה.ב-30%

מאת 22 באוקטובר 2019, 13:09 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ניסוי שנערך ופורסם ביו-טיוב הראה, כי הפעלת מצב חשוך ב-iPhone של אפל מאריכה את חיי הסוללה.

בניסוי הופעלו שני מכשירי אפל טעונים במלואם, המריצים את מערכת ההפעלה iOS 13 – האחד במצב חשוך והשני במצב Light  – עד שהטלפון כבה. בניסוי, כאשר כבה המכשיר שפעל במצב Light, במכשיר שפעל במצב חשוך נותרו עוד 30% בסוללה.

הניסוי נערך על ידי ערוץ יו טיוב בשם BoneBuff, שהשתמש לצורך הניסוי בשני מכשירי iPhone מדגם XS Max. צוות הניסוי עשה שימוש בשתי זרועות רובוטיות לצורך הפעלת הסמארטפונים – כדי לגלוש, לשלוח אימיילים, לחפש מיקומים באפליקציית המפות של גוגל ועוד.

בניסוי מראים כיצד שימוש זהה בשני המכשירים מוביל לצריכת סוללה חסכונית במצב החשוך לעומת המצב הרגיל. למשל, לאחר שעה של פעילויות שונות, המכשיר במצב החשוך הראה כי יש לו עדיין 88% של סוללה בעוד המכשיר השני הראה על 83%. לאחר שעתיים של גלישה בטוויטר, הפערים אף גדלו ל-72% לעומת 57%, בהתאמה. לאחר עוד שעתיים של גלישה ביו-טיוב, התוצאות הראו 43% במכשיר החשוך לעומת 20% במצב הרגיל. לאחר הוספת פעילות במפות, כבה הטלפון עם התאורה הרגילה לאחר שעה, בעוד המכשיר החשוך נותר עם 30% סוללה.

מצב חשוך במכשירי iPhone – חיסכון של 30% בחיי הסוללה Reviewed by on . ניסוי שנערך ופורסם ביו-טיוב הראה, כי הפעלת מצב חשוך ב-iPhone של אפל מאריכה את חיי הסוללה. בניסוי הופעלו שני מכשירי אפל טעונים במלואם, המריצים את מערכת ההפעלה iO ניסוי שנערך ופורסם ביו-טיוב הראה, כי הפעלת מצב חשוך ב-iPhone של אפל מאריכה את חיי הסוללה. בניסוי הופעלו שני מכשירי אפל טעונים במלואם, המריצים את מערכת ההפעלה iO Rating: 0

הגיבו