תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מיליארד התקנות לאקסל של מיקרוסופט ב-Play Store של גוגל
פופולרי. אקסל בחנות גוגל. צילום אילוסטרציה: BigStock

מיליארד התקנות לאקסל של מיקרוסופט ב-Play Store של גוגל

בזאת התוכנה ליצירת גיליונות אלקטרוניים, שפותחה ומופצת על ידי הענקית מרדמונד, מצטרפת למגרש של היישומים הפופולריים הגדולים של החברה באנדרואיד, כמו למשל מעבד התמלילים וורד ושירות אחסון קבצים וואן דרייב

מאת 7 באוקטובר 2019, 13:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יישומי מיקרוסופט, שנהגנו לחשוב עליהם כמשוייכים בעיקר לשולחן העבודה, הולכים והופכים לפופולריים יותר ויותר בניידים בכלל ובאנדרואיד בפרט. כעת הצטרפה אקסל לאפליקציות וואן דרייב ו-וורד, ורשמה מיליארד הורדות בחנות Play של גוגל.

כלי הגיליון האלקטרוני שנוצר על ידי הענקית מרדמונד מקדים בביקוש את פתרון Google Sheets באנדרואיד, כשהאפליקציה המתחרה של גוגל הגיעה השנה "רק" ל-500 מיליון התקנות.

לפי הסברה הרווחת, אחת הסיבות ליתרון הגדול היא העובדה שמכשירים מסוימים – כמו למשל Galaxy Note10 של סמסונג – מגיעים כשהיישום Excel שכבר מותקן עליהם כברירת מחדל (כמו גם מספר יישומים אחרים של מיקרוסופט), מה שבוודאי עוזר לו להשיג את הנתון המרשים. 

יצויין כי ישנם כמה יישומים פופולריים אחרים של מיקרוסופט שיכולים להשיג בקרוב לתוצאה זו באנדרואיד, וביניהם OneNote ו-פאוור פוינט.

מיליארד התקנות לאקסל של מיקרוסופט ב-Play Store של גוגל Reviewed by on . יישומי מיקרוסופט, שנהגנו לחשוב עליהם כמשוייכים בעיקר לשולחן העבודה, הולכים והופכים לפופולריים יותר ויותר בניידים בכלל ובאנדרואיד בפרט. כעת הצטרפה אקסל לאפליקציו יישומי מיקרוסופט, שנהגנו לחשוב עליהם כמשוייכים בעיקר לשולחן העבודה, הולכים והופכים לפופולריים יותר ויותר בניידים בכלל ובאנדרואיד בפרט. כעת הצטרפה אקסל לאפליקציו Rating: 0

הגיבו