תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אחרי שפייסבוק זנחה את הרעיון: אינסטגרם בוחנת סטוריז קבוצתיים
לחלוק סטוריז עם החבר'ה. סטוריז קבוצתיים באינסטגרם. צילום אילוסטרציה: BigStock

אחרי שפייסבוק זנחה את הרעיון: אינסטגרם בוחנת סטוריז קבוצתיים

פייסבוק, החברה האם, הייתה הראשונה לנסות את הקונספט של ה-Group Stories, אבל לא נשארה איתו - אפשר שהוא באמת מתאים יותר לאינסטה

מאת 7 באוקטובר 2019, 12:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפני כשנה, השיקה פייסבוק את התכונה "סטוריז קבוצתיים" (Group Stories) על הפלטפורמה שלה, אך הפיצ'ר לא התקבל יפה על ידי המשתמשים, מה שהוביל לכך שהענקית ממאנלו פארק חיסלה את האפשרות הזו די מהר. על פי מלכת הרשתות החברתיות, היא העדיפה שלמשתמשים יהיו קבוצות שבהן הם ידונו ויתחברו אלו לאלו – במקום לשתף סטוריז בלבד.

אבל בזמן שהחברה האם שלה הבינה כנראה שהסטוריז הקבוצתיים לא בשבילה, אינסטגרם מתכננת להוסיף את הפיצ'ר לפלטפורמה שלה. התכונה זוהתה לראשונה על ידי חוקרת האפליקציות ג'יין מנצ'ון וונג, שצייצה עליה בחשבון הטוויטר שלה, והיא תעבוד בדומה לאופן שבו הופיעה בפייסבוק ותאפשר למשתמשים לשתף סטוריז לקבוצה ספציפית.

לפי ניתוח בפרסומים השונים בנדון, נראה שהגיוני יותר שסטוריז יופיעו בצ'אטים קבוצתיים באינסטגרם מאשר בפייסבוק, ושסביר להניח ששם התוספת לא תימנע מאנשים לדבר על הסטוריז עם החברים שלהם שנכללים בצ'אט הקבוצתי.

התכונה נמצאת כעת בבדיקה, ואם הכל ילך כמתוכנן היא אמורה לגיע בקרוב למשתמשי אינסטגרם ברחבי כל העולם.

אחרי שפייסבוק זנחה את הרעיון: אינסטגרם בוחנת סטוריז קבוצתיים Reviewed by on . לפני כשנה, השיקה פייסבוק את התכונה "סטוריז קבוצתיים" (Group Stories) על הפלטפורמה שלה, אך הפיצ'ר לא התקבל יפה על ידי המשתמשים, מה שהוביל לכך שהענקית ממאנלו פארק לפני כשנה, השיקה פייסבוק את התכונה "סטוריז קבוצתיים" (Group Stories) על הפלטפורמה שלה, אך הפיצ'ר לא התקבל יפה על ידי המשתמשים, מה שהוביל לכך שהענקית ממאנלו פארק Rating: 0

הגיבו