תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » במהלך היום: תקלה עולמית ממושכת בטוויטר
תקלה ממושכת. טוויטר. אילוסטרציה: BigStock

במהלך היום: תקלה עולמית ממושכת בטוויטר

גולשים ממקומות שונים דיווחו על שלל בעיות – מחוסר יכולת לראות תגובות ועד בעיות בהעלאת סרטונים ● גם שירות TweetDeck סבל ● בשעות הצהרים, לאחר שבע שעות, התקלות תוקנו, וכעת ניתן שוב לצייץ בשקט

מאת 2 באוקטובר 2019, 17:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גולשים בטוויטר, ממקומות שונים בעולם, הושפעו היום (ד') מתקלה ממושכת שאירעה ברשת המצייצת – או, בעצם, שורה של תקלות. התקלה נמשכה כשבע שעות ותוקנה בשעות הצהרים.

גולשים בארצות הברית, באירופה ובאסיה, ובכלל זה בישראל, דיווחו הבוקר על בעיות שונות בטוויטר, בהן חוסר אפשרות להעלות לרשת החברתית תכנים שונים, כגון תמונות, סרטונים וסקרים. גולשים אחרים, במחשבים שולחניים, לא יכולים היו לראות תגובות אחרונות שהוצבו לציוצים שלהם – אבל כן היו יכולים לראות אותן בגרסאות קודמות של טוויטר ל-iOS. לעומת זאת, כמה וכמה ממשתמשי האנדרואיד דיווחו כי הם לא יכולים להעלות פוסטים. התקלה השפיעה גם על שירות TweetDeck, שמציע דשבורד לניהול חשבונות טוויטר.

בהתחלה צייצה טוויטר בחשבון שלה כי היא עובדת על תיקון התקלות, וכי השירותים אמורים לשוב לסדרם "בקרוב". עם זאת, היא לא צירפה פרטים כלשהם. עם תיקון התקלה היא פרסמה ציוץ בו נכתב כי "התקלה תוקנה. אתם יכולים לגשת לטוויטר כרגיל. אם לא, תנו לזה עוד כמה דקות. תודה על שהמתנתם".

טוויטר לא חוותה כבר מזמן תקלה ארוכה. זאת, בניגוד לפייסבוק, שביחד עם האפליקציות הבנות שלה, ווטסאפ ואינסטגרם, סבלו בתחילת הקיץ מתקלה שנמשכה כ-12 שעות.

במהלך היום: תקלה עולמית ממושכת בטוויטר Reviewed by on . גולשים בטוויטר, ממקומות שונים בעולם, הושפעו היום (ד') מתקלה ממושכת שאירעה ברשת המצייצת - או, בעצם, שורה של תקלות. התקלה נמשכה כשבע שעות ותוקנה בשעות הצהרים. גול גולשים בטוויטר, ממקומות שונים בעולם, הושפעו היום (ד') מתקלה ממושכת שאירעה ברשת המצייצת - או, בעצם, שורה של תקלות. התקלה נמשכה כשבע שעות ותוקנה בשעות הצהרים. גול Rating: 0

הגיבו