תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » מיקרוסופט הכריזה על תכנית רכש מחדש של מניות בסך 40 מיליארד דולר
בעלי המניות של מיקרוסופט יכולים לחייך. אילוסטרציה: BigStock

מיקרוסופט הכריזה על תכנית רכש מחדש של מניות בסך 40 מיליארד דולר

התכנית החדשה מגיעה לאחר שזו הקודמת, מספטמבר 2016, הסתיימה ● בגלל מצבה הפיננסי הטוב, בהנהלת החברה מעריכים שהתכנית הנוכחית תסתיים אחרי פרק זמן קצר יותר

מאת 19 בספטמבר 2019, 15:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט מיטיבה עם בעלי המניות שלה: החברה הודיעה אמש (ד') שהיא תבצע תכנית רכישה מחדש של מניותיה בסך כולל של 40 מיליארד דולר.

בנוסף, מיקרוסופט הגדילה את הדיבידנד שהיא מחלקת לבעלי המניות בכ-5% ל-51 סנט למנייה.

הודעת מיקרוסופט לא מפתיעה, שכן כבר שנים רבות החברה רוכשת מחדש את מניותיה, ודוגלת בתכנית שבמסגרתה ברגע שתכנית אחת מסתיימת, היא מתחילה תכנית נוספת. רכישת המניות הקודמת שביצעה החברה הייתה בעקבות החלטת הדירקטוריון מספטמבר 2016 בסוכם זהה לתכנית הנוכחית – 40 מיליארד דולר.

בהנהלת הענקית מרדמונד מעריכים שהתכנית הבאה שלה תגיע מהר, משום שזו הנוכחית תסתיים בפרק זמן קצר יחסית, עקב איתנותה הפיננסית. המצב של החברה מצוין: מאז התחלת השנה זינקו המניות שלה בוול-סטריט ב-36% ושווי השוק שלה חצה את הסך של טריליון הדולר. בסוף יוני השנה, סך המזומנים ושווי הערך המזומנים, קרי – ההשקעות ברות המימוש שלה – הסתכם ב-133.8 מיליארד דולר.

מיקרוסופט הכריזה על תכנית רכש מחדש של מניות בסך 40 מיליארד דולר Reviewed by on . מיקרוסופט מיטיבה עם בעלי המניות שלה: החברה הודיעה אמש (ד') שהיא תבצע תכנית רכישה מחדש של מניותיה בסך כולל של 40 מיליארד דולר. בנוסף, מיקרוסופט הגדילה את הדיבידנ מיקרוסופט מיטיבה עם בעלי המניות שלה: החברה הודיעה אמש (ד') שהיא תבצע תכנית רכישה מחדש של מניותיה בסך כולל של 40 מיליארד דולר. בנוסף, מיקרוסופט הגדילה את הדיבידנ Rating: 0

הגיבו