תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » וואן פלוס חוגגת – עץ על כל ציוץ

וואן פלוס חוגגת – עץ על כל ציוץ

יצרנית הסמארטפונים וואן פלוס חוגגת 1,500 ימים מאז החלה להשתמש במערכת ההפעלה שלה OxygenOS, המבוססת על אנדרואיד, בדרך מקורית: עבור כל מי שיעלה ציוץ לטוויטר בסוף השבוע עם ההאשתג OxygenOS# - יישצל עץ בהודו

מאת 16 בספטמבר 2019, 14:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת וואן פלוס, האחראית לטלפון הדגל OnePlus 7 Pro שנסקר לאחרונה באנשים מחשבים, מצאה דרך נחמדה מאוד לחגוג ציון דרך למערכת ההפעלה שלה OxygenOS.

החברה רצתה לציין בסוף השבוע האחרון 1,500 ימים מאז החלה להשתמש במערכת ההפעלה המבוססת על אנדרואיד, אך מציעה אופן עבודה נקי ומהיר יותר, עם הרבה עדכונים מהירים. כדי לעשות זאת היא הודיעה בטוויטר כי תשתול עץ עבור כל מי שיעלה ציוץ לטוויטר בסוף השבוע עם ההאשתג OxygenOS#.

החגיגה המיוחדת הזאת, שהיר מבצעת במשותף עם פרויקט 'לאמץ עץ' של WWF סניף הודו, הניב בסופו של דבר 27,333 ציוצים נושאי ההאשתג עם שם מערכת ההפעלה, ועצים במספר הזה יישתלו ברחבי הודו – המדינה שבה החברה זוכה למכירות נאות.

אבל כמו בעדכון של מערכת הפעלה מהשורה, שתילת העצים לא תתבצע בבת אחת אלא בכמהשלבים הדרגתיים, עד לסיומו של הפרויקט.

 

וואן פלוס חוגגת – עץ על כל ציוץ Reviewed by on . חברת וואן פלוס, האחראית לטלפון הדגל OnePlus 7 Pro שנסקר לאחרונה באנשים מחשבים, מצאה דרך נחמדה מאוד לחגוג ציון דרך למערכת ההפעלה שלה OxygenOS. החברה רצתה לציין ב חברת וואן פלוס, האחראית לטלפון הדגל OnePlus 7 Pro שנסקר לאחרונה באנשים מחשבים, מצאה דרך נחמדה מאוד לחגוג ציון דרך למערכת ההפעלה שלה OxygenOS. החברה רצתה לציין ב Rating: 0

הגיבו