תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אפליקציית ארגון המטלות To Do של מיקרוסופט התחדשה
מחודשת. To Do של מיקרוסופט. צילום: BigStock

אפליקציית ארגון המטלות To Do של מיקרוסופט התחדשה

הגרסה העדכנית מציעה שיפורים ושדרוגים רבים לעומת הגרסה הראשונית, וכמעט כולם מבוססים על יכולות שהיו כלולות ב-Wunderlist שבבעלותה, שלא ברור מה יהיה גורלה אבל אפשר שתסיים את חיה בקרוב

מאת 11 בספטמבר 2019, 13:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאז שמיקרוסופט השיקה את To Do – גרסה שלה לאפליקציות אשר עוזרות לזכור את המטלות שצריך לבצע ביומיום – היא חיה לצד Wunderlist המוערכת, אותה רכשה בשלהי 2015 תמורת סכום של כ-150 מיליון דולרים לפי ההערכות, אבל השבוע החיים הללו בצוותא הגיעו לקיצם, עת מיקרוסופט הציגה את הגרסה המעודכנת של To Do.

הגרסה החדשה מציעה שיפורים ושדרוגים רבים לעומת הגרסה הראשונית, וכמעט כולם מבוססים על יכולות שהיו כלולות ב-Wunderlist, ולא במפתיע. כן מציעה האפליקציה, שתהיה זמינה לכל הפלטפורמות העיקריות כולל iOS בקרוב, שלל שינויי עיצוב כולל אפשרות לבחור לעבוד במצב כהה כדי להקל על העיניים.

האם היוצר שלה, כריסטיאן רבר, יציל את Wunderlist?

התכונות החדשות שימצא מי שיוריד את To Do המשודרגת זה אפשרות לעקוב אחר רשימת המטלות היומית או הכללית מכל מקום, אם ממחשב שולחני או מטלפון, תוך שילוב הדוק יותר אל תוך Microsoft 365, כשמטלות קיימות יוצגו גם בתוך יישומים אחרים של השירות. השילוב הזה גם יאפשר להציג באפליקציה משימות שהוטלו על המשתמש ב-Microsoft Planner, לדוגמה, כשהמטרה היא להביא את האפליקציה קרוב יותר אל ליבת השימוש העסקי. במיקרוסופט גם מדברים על אבטחה חזקה יותר, עם אפשרות לקבוע אמצעי זיהוי רב שלבי לפני הכניסה לרשימות.

משתמשים חדשים יקבלו הזדמנות, לאחר הכניסה הראשונה לאפליקציה, לייבא את כל המידע שלהם מ-Wunderlist, שמיקרוסופט טרם פרסמה את המועד בו היא תורד מהרשת באופן סופי.

בינתיים מי שנזעק להצלתה הוא היוצר, כריסטיאן רבר. הוא העלה ציוץ לטוויטר בו הוא מספר על ההחלטה של מיקרוסופט וכן מבקש לרכוש את Wunderlist בחזרה – למרות שהוא גם צייץ לאחר מכן, כדי להבהיר, שמכירת היישום לחברה היה הדבר הכי טוב שקרה לו.

אפליקציית ארגון המטלות To Do של מיקרוסופט התחדשה Reviewed by on . מאז שמיקרוסופט השיקה את To Do - גרסה שלה לאפליקציות אשר עוזרות לזכור את המטלות שצריך לבצע ביומיום - היא חיה לצד Wunderlist המוערכת, אותה רכשה בשלהי 2015 תמורת ס מאז שמיקרוסופט השיקה את To Do - גרסה שלה לאפליקציות אשר עוזרות לזכור את המטלות שצריך לבצע ביומיום - היא חיה לצד Wunderlist המוערכת, אותה רכשה בשלהי 2015 תמורת ס Rating: 0

הגיבו