תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נשים ומחשבים: ענבל קרני, מקסופט
ענבל קרני, מנהלת פרויקטים, חברת מקסופט. צילום: שלום ברויאר

נשים ומחשבים: ענבל קרני, מקסופט

מדור מיוחד על נשים בתפקידים שונים בתעשייה: מיהן? מה הביא אותן לעולם הטכנולוגיה? והאם הן חושבות שיש בענף אפליה? ● הפעם: שם: ענבל קרני, מנהלת פרויקטים בחברת מקסופט

מאת 9 בספטמבר 2019, 14:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שם: ענבל קרני.
תפקיד: מנהלת פרויקטים – מפתחת פרויקטים בחברת מקסופט במגוון תחומים למשל: פתרונות בקרה ושינוי בבתי אריזה לפירות, שותפה לפרויקט בינ"ל יחד עם עוד 13 חברות ואוניברסיטאות מ-9 מדינות באירופה, לפיתוח אינטגרציה מורכבת בין מערכות מידע חקלאיות, וכיום פרויקט משותף של מקסופט עם מוסד מחקר פולני בתחום ניטור מכלי דשן וחיזוי באמצעות בינה מלאכותית של תפוקות באבוקדו.
בשנה האחרונה אני גם אחראית לטיפול בלקוחות חדשים שמצטרפים לחברה, להם אנו מעניקים סיוע בהעמקת תהליכי מידע שונים באמצעות ייעוץ וטכנולוגיה חדישה שפותחה בפרויקטים שונים שלנו.
ותק בתפקיד: שנה בתפקיד של גיוס לקוחות חדשים וניהול פרוייקטים. 10 שנים במחקר ופיתוח בחברת מקסופט.
תפקידים קודמים: מורה למחשבים ומתמטיקה.
השכלה/שירות צבאי: הנדסת תוכנה – מכללת כנרת וניהול מערכות מידע בטכניון.
צבא – שירתתי שנתיים כטכנאית קשר בגדוד קשר במעלה אפרים.
משפחה: נשואה ואמא ליהלי בן התשע ורון וליבי, תאומים בני חמש.
מה הביא אותך לתחום הטכנולוגיה? בהתחלה הגעתי ללימודים רק בגלל יכולות ריאליות. כשנכנסתי לתחום התחברתי מאוד לפיתוח, והיום אני לא רואה את עצמי בלי זה.
האם את חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה? ישנה התקדמות רבה בתחום, וקבלה של נשים למקצועות טכנולוגיים ובכלל לתפקידי ניהול בתחום זה, אך עדיין אין שוויון מלא בתנאי השכר, ולעיתים גברים במקצועות זהים מקבלים שכר גבוה יותר.
האם נתקלת אישית באפליה נגדך בתעשייה על רקע היותך אישה? באופן אישי לא נתקלתי באפליה, לא במקום העבודה הנוכחי ולא בקודמיו. מקסופט הוא מקום קטן מאוד ומשפחתי ובגאווה רבה אני יכולה לספר שיש לנו 40% נשים בחברה וישנה התחשבות רבה בחיי המשפחה בכלל והאמהות בפרט.

נשים ומחשבים: ענבל קרני, מקסופט Reviewed by on . שם: ענבל קרני. תפקיד: מנהלת פרויקטים - מפתחת פרויקטים בחברת מקסופט במגוון תחומים למשל: פתרונות בקרה ושינוי בבתי אריזה לפירות, שותפה לפרויקט בינ"ל יחד עם עוד 13 שם: ענבל קרני. תפקיד: מנהלת פרויקטים - מפתחת פרויקטים בחברת מקסופט במגוון תחומים למשל: פתרונות בקרה ושינוי בבתי אריזה לפירות, שותפה לפרויקט בינ"ל יחד עם עוד 13 Rating: 0

הגיבו