תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » עוד ניסיון של סנאפ בתחום משקפי מציאות רבודה
spectacles3 של סנאפ. משקפי מציאות רבודה. צילום: סנאפ

עוד ניסיון של סנאפ בתחום משקפי מציאות רבודה

החברה ההורה של אפליקציית סנאפצ'ט ממש מעוניינת להביא לעולם משקפי שמש שיהפכו לגדג'ט לוהט - בינתיים זה עוד לא צלח ● אולי Spectacles 3 שיצאו בסתיו הקרוב ישנו את המצב

מאת 14 באוגוסט 2019, 15:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סנאפ, יצרנית האפליקציה סנאפצ'ט, מנסה את מזלה פעם שלישית עם משקפי המציאות הרבודה בסדרת ה-Spectacles שלה.

החברה הכריזה על Spectacles 3, ושוב מדובר במשקפיים שמציעות עיצוב ותפקודים חדשים. הדבר הבולט ביותר הוא שילוב של שתי מצלמות באיכות גבוהה בשני קצוות המשקפיים: המטרה של החברה הוא לאפשר לכידת תמונות וסרטונים קצרים בתלת-מימד כולל הוספת אפקטים תלת-ממדיים.

סנאפ שילבה ביכולות של המשקפיים החדשים ערכה של אפקטים תלת-מימדיים שהיא פיתחה בעצמה. לפי החברה, בהמשך השנה היא תאפשר גם למפתחי צד שלישי להציע אפקטים תלת-ממדיים משלהם. מעבר לכך, החברה טרם סיפקה פרטים טכניים נוספים.

החברה תשיק את המשקפיים בשני עיצובים, ובכל מקרה מדובר, לפי מה שהיא מספרת, במסגרת מתכת קלה במיוחד בה משולבות עדשות עגולות.

הספקטקלס 3 אמורים להיות זמינים בסתיו הקרוב. אפשר גם להזמין אותם מראש תמורת 380 דולרים – יותר מפי שתיים מ-Spectacles 2 שעלו 150 דולרים.

עוד ניסיון של סנאפ בתחום משקפי מציאות רבודה Reviewed by on . סנאפ, יצרנית האפליקציה סנאפצ'ט, מנסה את מזלה פעם שלישית עם משקפי המציאות הרבודה בסדרת ה-Spectacles שלה. החברה הכריזה על Spectacles 3, ושוב מדובר במשקפיים שמציעו סנאפ, יצרנית האפליקציה סנאפצ'ט, מנסה את מזלה פעם שלישית עם משקפי המציאות הרבודה בסדרת ה-Spectacles שלה. החברה הכריזה על Spectacles 3, ושוב מדובר במשקפיים שמציעו Rating: 0

הגיבו