תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » בואו להכיר את HarmonyOS – מערכת ההפעלה החדשה של וואווי

בואו להכיר את HarmonyOS – מערכת ההפעלה החדשה של וואווי

לדברי החברה, מערכת ההפעלה שלה תתאים לכל מגוון המוצרים שלה – החל מסמארטפונים ועד רמקולים חכמים, מוצרים לבישים, מערכות רכב ועוד – ותהווה מערכת שיתוף מרובת התקנים ● המנכ"ל: עדיין "לא ברור" האם החברה יכולה להמשיך ולהשתמש באנדרואיד. החברה ממתינה לעדכון בעניין

מאת 13 באוגוסט 2019, 12:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

וואווי הכריזה רשמית על HarmonyOS – מערכת ההפעלה הקניינית שלה, שאמורה להחליף את האנדרואיד במכשיריה. בסין תיקרא התוכנה Hongmeng.

לדברי החברה, מערכת ההפעלה שלה תתאים לכל מגוון המוצרים שלה – החל מסמארטפונים ועד רמקולים חכמים, מוצרים לבישים, מערכות רכב ועוד – ותהווה מערכת שיתוף מרובת התקנים.

מאז שגוגל ביטלה את רישוי האנדרואיד של החברה במאי, בעקבות החלטת הממשל האמריקני לצרף את וואווי לרשימת החברות האסורות, הועלו השערות רבות על מערכת ההפעלה הקניינית של החברה, שוואווי לא הסתירה את קיומה ואת העובדה שהיא מפתחת אותה.

לפני שתופץ במכשירים אחרים במהלך שלוש השנים הקרובות, החברה מתכננת להשיק אותה במוצרי מסך חכם של מותג Honor מאוחר יותר השנה, ובאופן כללי תמקד החברה את השימוש במערכת ההפעלה החדשה תחילה במוצרים לשוק הסיני, לפני שתרחיב אותם לשווקים נוספים.

בהצהרה שפרסמה החברה, ציין המנכ"ל, ריצ'רד יו, ש-"HarmonyOS תהיה שונה לחלוטין מן האנדרואיד וה-iOS", בשל יכולתה להתאים לסוגים שונים של התקנים. "אפשר לפתח אפליקציה פעם אחת, ואז לפרוס אותה בצורה גמישה במגוון רחב של מכשירים שונים", הוא אמר. לדברי החברה, פריסת האפליקציה תתאפשר במגווןהתקנים, עם פריסת מסכים שונה ואינטרקציות שונות, ובנוסף, המפתחים יוכלו לשלב שלל שפות לתוך קוד של לימוד מכונה בסביבת פיתוח אחת.

למרות שהחברה פועלת במרץ כדי לפתח ולהרחיב את הפלטפורמה, הצהירה החברה שבינתיים היא ממשיכה להשתמש באנדרואיד בסמארטפונים שלה, תוך שהמנכ"ל שלה מציין, כי עדיין "לא ברור" האם היא יכולה להמשיך ולהשתמש באנדרואיד וכי החברה "ממתינה לעדכון" בעניין.

בואו להכיר את HarmonyOS – מערכת ההפעלה החדשה של וואווי Reviewed by on . וואווי הכריזה רשמית על HarmonyOS - מערכת ההפעלה הקניינית שלה, שאמורה להחליף את האנדרואיד במכשיריה. בסין תיקרא התוכנה Hongmeng. לדברי החברה, מערכת ההפעלה שלה תתא וואווי הכריזה רשמית על HarmonyOS - מערכת ההפעלה הקניינית שלה, שאמורה להחליף את האנדרואיד במכשיריה. בסין תיקרא התוכנה Hongmeng. לדברי החברה, מערכת ההפעלה שלה תתא Rating: 0

הגיבו