תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חדש ב-Google Assistant: הקראת הודעות ווטסאפ וטלגרם – והכתבת התשובה
Google Assistant

חדש ב-Google Assistant: הקראת הודעות ווטסאפ וטלגרם – והכתבת התשובה

שגוגל החלה לפרוס עדכון ל-Google Assistant, שיאפשר השמעה קולית של הודעות מאפליקציות לא של גוגל, כמו ווטסאפ, סלאק וטלגרם, וגם להשיב עליהן בהקראה

מאת 5 באוגוסט 2019, 12:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

 

לפי דיווחים שונים באתרים טכנולוגיים, נראה שגוגל החלה לפרוס עדכון ל-Google Assistant, שהוספה בו האפשרות להשמעה קולית של הודעות מאפליקציות לא של גוגל, כמו ווטסאפ, סלאק וטלגרם.

בעבר, הוראה ל-Google Assistant להקראת ההודעות אפשרה להאזין להקראה קולית של הודעות SMS  בלבד, ולא הייתה אפשרות להקראה של הודעות באפליקציות צד ג' אחרות. כעת, לפי הדיווחים, בימים האחרונים נוספה האפשרות לא רק להקראה קולית של הודעות באפליקציות אחרות, אלא גם להכתיב את התשובה, אבל האפשרות עדיין אינה תומכת בשפות רבות מלבד אנגלית.

תכונה חדשה זו של הקראה קולית של הודעות וגם התשובות יעילה במיוחד במצבים כמו נהיגה, או במצבים אחרים שאינם מאפשרים להפעיל את הסמארטפון.

חדש ב-Google Assistant: הקראת הודעות ווטסאפ וטלגרם – והכתבת התשובה Reviewed by on .   לפי דיווחים שונים באתרים טכנולוגיים, נראה שגוגל החלה לפרוס עדכון ל-Google Assistant, שהוספה בו האפשרות להשמעה קולית של הודעות מאפליקציות לא של גוגל, כמו ווטסא   לפי דיווחים שונים באתרים טכנולוגיים, נראה שגוגל החלה לפרוס עדכון ל-Google Assistant, שהוספה בו האפשרות להשמעה קולית של הודעות מאפליקציות לא של גוגל, כמו ווטסא Rating: 0

הגיבו