תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » טים קוק מאשר: Apple Card יושק בחודש הבא
Apple Card. צילום: אפל

טים קוק מאשר: Apple Card יושק בחודש הבא

כרטיס האשראי שאפל הכריזה עליו בחודש מרץ האחרון יהיה זמין כבר בחודש הבא, לדברי המנכ"ל טים קוק

מאת 31 ביולי 2019, 12:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שלא כמו במוצרים אחרים, שבהם אפל לא ממש עומדת בלוחות הזמנים שהיא מכריזה עליהם מראש למוצרים חדשים, דווקא ה-Apple Card, כרטיס האשראי שאפל הכריזה עליו בחודש מרץ האחרון והבטיחה כי יושק בקיץ – אכן יגיע לשווקים בחודש הבא.

בשיחה הרבעונית עם משקיעים ועיתונאים בעקבות פרסום הדו"חות הכספיים שלה, אמר טים קוק, המנכ"ל, כי הכרטיס שאפל תכננה בשיתוף גולדמן זקס ומסטרקארד יושק בחודש הבא.

באירוע ההשקה במרץ הכריזה החברה כי כרטיס האשראי החדש, ה-Apple Card, הוא למעשה שירות משלים עבור שירות התשלומים Apple Pay, שאמור לשפר את חוויית הרכישה מצד אחד, ומצד שני לאפשר לבצע מעקב מדויק יותר אחרי השימוש בו, כמובן באמצעות אפליקציה מתאימה. אפל הודיעה גם שהיא מתכוונת לספק למי שרוצה בכך כרטיס פיזי, אבל להבדיל מכרטיסי אשראי מבוססי פלסטיק אחרים, לזה לא יהיה תאריך תפוגה. היא גם הבטיחה החזרים בגובה 2% מכל רכישה ישירות לחשבון, ואפילו 3% עבור רכישות שיבוצעו בחנות שלה עצמה.

"אלפי עובדי אפל משתמשים ב-Apple Card מדי יום בבדיקת הבטה שלנו, ואנו מתכננים להתחיל להציע אותו באוגוסט", אמר קוק.

טים קוק מאשר: Apple Card יושק בחודש הבא Reviewed by on . שלא כמו במוצרים אחרים, שבהם אפל לא ממש עומדת בלוחות הזמנים שהיא מכריזה עליהם מראש למוצרים חדשים, דווקא ה-Apple Card, כרטיס האשראי שאפל הכריזה עליו בחודש מרץ האח שלא כמו במוצרים אחרים, שבהם אפל לא ממש עומדת בלוחות הזמנים שהיא מכריזה עליהם מראש למוצרים חדשים, דווקא ה-Apple Card, כרטיס האשראי שאפל הכריזה עליו בחודש מרץ האח Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    עמי

    אם הכרטיס ישמש כמו כרטיס אשראי רגיל בין לאומי ויעבוד בכל העולם זה יהיה נפלא.

הגיבו