תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חולצת "מזגן"? זה רעיון!

חולצת "מזגן"? זה רעיון!

סוני היפנית פתחה בגיוס המונים לייצור חולצת "מזגן", שזוכה כבר למימון רב יותר ממה שהחברה ביקשה. איך לא חשבו על זה עד עכשיו?

מאת 30 ביולי 2019, 14:13 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חם מאוד בימים אלה בחצי הכדור הצפוני, ואולי יש בכך אישוש לתיאוריית הכדור המתחמם.

ייתכן שסוני מתכוננת לשנים גרועות יותר, וזו הסיבה שהחברה היפנית החלה במימון המונים ל"מזגן" לביש במסגרת תוכנית First Flight, שמכונה Reon Pocket.

לפי התיאור באתר שלה, האביזר נכנס לכיס מיוחד בגבה של חולצת טי מיוחדת, ויפעיל קירור הפועל לפי אפקט פלטייה כדי להעלות או להוריד את טמפרטורת הגוף של המשתמש. הרמה הנמוכה ביותר היא 23 מעלות צלסיוס, והגבוהה ביותר היא 36 מעלות, בהתאם לצורכי המשתמש.

עד כה גייסה החברה כבר 69 מיליון ין, ועברה את הסכום שביקשה לגייס, שהיה 66 מיליון ין.

החולצה תהיה מחוברת לסמארטפון ותופעל באמצעות אפליקציה ייעודית.

למרבה הצער, החולצה המהפכנית לא תהיה זמינה בקיץ הזה, הנמצא כבר בעיצומו, ובנוסף, תהיה זמינה רק ביפן, תמורת השקעה של כ-117 דולר.

 

 

חולצת "מזגן"? זה רעיון! Reviewed by on . חם מאוד בימים אלה בחצי הכדור הצפוני, ואולי יש בכך אישוש לתיאוריית הכדור המתחמם. ייתכן שסוני מתכוננת לשנים גרועות יותר, וזו הסיבה שהחברה היפנית החלה במימון המוני חם מאוד בימים אלה בחצי הכדור הצפוני, ואולי יש בכך אישוש לתיאוריית הכדור המתחמם. ייתכן שסוני מתכוננת לשנים גרועות יותר, וזו הסיבה שהחברה היפנית החלה במימון המוני Rating: 0

הגיבו