תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » תשתיות המחשוב של לינקדאין יאוחדו לענן הציבורי של מיקרוסופט

תשתיות המחשוב של לינקדאין יאוחדו לענן הציבורי של מיקרוסופט

המעבר לא יהיה מידי, אלא יימשך ככל הנראה כמה שנים, אבל בסופו של דבר כל הרשת תפעל בענן הציבורי של מיקרוסופט, המבוסס על Azure

מאת 24 ביולי 2019, 15:25 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שלוש שנים לאחר שרכשה את לינקדאין תמורת 27 מיליארד דולרים, מיקרוסופט מאחדת את תשתיות המחשוב של שירות הרשת החברתית המקצועית אל מתחת לכנפי הענן הרשמיות שלה. למעשה, מדובר בשירות המשמעותי האחרון של מיקרוסופט שנותר, עד עתה, עם תשתית דטה סנטר מקומית משלו – בדיוק כפי שהוא פעל בעת הרכישה ב-2016.

המעבר לא יהיה מידי, אלא יימשך ככל הנראה כמה שנים, כפי שציין בבלוג החברה מוהאק שרוף, סגן נשיא בכיר להנדסה בלינקדאין, אבל בסופו של דבר כל הרשת תפעל בענן הציבורי של מיקרוסופט, המבוסס על Azure, וזאת למרות שהחברה, שפועלת באופן עצמאי, לא התחייבה לבצע את המעבר הזה בעת החתימה על הסכם הרכישה.

"הענן הוא העתיד בשבילנו ואנחנו סמוכים ובטוחים ש-Azure היא הפלטפורמה הנכונה להיבנות עליה לקראת השנים הבאות", כתב שרוף, שהוסיף שכבר לאחרונה התחילה הרשת להשתמש בשירותי הענן של חברת האם באופן מוגבל.

לינקדאין מציגה כיום כמות משתמשים של 645 מיליון אנשי עסקים, ומדובר בתוספת של כ-50% לעומת כמות המשתמשים ברשת לפני הרכישה בידי מיקרוסופט, והיא מייצגת כ-5% מכלל ההכנסות של מיקרוסופט.

תשתיות המחשוב של לינקדאין יאוחדו לענן הציבורי של מיקרוסופט Reviewed by on . שלוש שנים לאחר שרכשה את לינקדאין תמורת 27 מיליארד דולרים, מיקרוסופט מאחדת את תשתיות המחשוב של שירות הרשת החברתית המקצועית אל מתחת לכנפי הענן הרשמיות שלה. למעשה, שלוש שנים לאחר שרכשה את לינקדאין תמורת 27 מיליארד דולרים, מיקרוסופט מאחדת את תשתיות המחשוב של שירות הרשת החברתית המקצועית אל מתחת לכנפי הענן הרשמיות שלה. למעשה, Rating: 0

הגיבו