באו לבקר במאורת הנמר: צוות הנמרים של פוג'יטסו ישראל

הצוות המובחר כולל את רענן ביבר המנכ"ל, דיוויד אזולאי, מנהל הפרה-סייל, ואורן לוי מנהל הצ'אנל, שסיפרו על פועלם בחברה ועל רעידת האדמה שחוללו בישראל

23/07/2019 15:01
משמאל: רענן ביבר המנכ"ל, דיוויד אזולאי, מנהל הפרה-סייל, ואורן לוי, מנהל הצ'אנל. פוג'יטסו. צילום: פלי הנמר

רענן ביבר, המנכ"ל, דיוויד אזולאי, מנהל הפרה-סייל, ואורן לוי, מנהל הצ'אנל, שמהווים את צוות הנמרים של פוג'יטסו ישראל, באו באחרונה לבקר במאורת הנמר. השלושה זכו לקבלת פנים חמה מהנמר החבר המעורר, והיו במצב רוח מרומם במיוחד לאור הצלחות פעילות החברה בישראל ובפרט אלו מן השנה האחרונה.

"שנת הכספים 2019 נפתחה בסערה, הכפלנו את עסקי הרבעון הראשון 2019 (שהסתיים ביוני) מול אותה תקופה ב-2018", אמר רענן ביבר, שהוסיף ש"מגמת הגידול המואץ נמשכת. אנחנו זוכים להרבה הערכה של המנהלים בחו"ל".

"אנחנו סופרים את המספרים בהרבה מיליונים", הוסיף בגאווה אורן לוי. "אין יום שעובר בלי שצירפנו לרשימת הלקוחות שלנו לקוחות חדשים. פוג'יטסו, כחברת טכנולוגית מהמובילות בעולם, משקיעה בידע וכלים ללקוחות ולשותפים העסקיים בכדי לתת את המענה המיטבי".

המיקוד העסקי של החברה בישראל, כמו גם בעולם, הוא לקוחות עסקיים בדגש למערכות המידע לדטה סנטר. "מכרנו בישראל אלפי שרתים ללקוחות מהגדולים בישראל, וכן עשרות רבות של מערכות איחסון, ברובן בטכנולוגיות All Flash, ומערכות גיבוי לדיסק המגיעות כ-Appliance", אמר דיוויד אזולאי. "אנחנו מביאים חדשנות רבה ללקוחות בישראל, הראשונים להשיק את הטכנולוגיות הכי חדשות, ולקוחות מבינים את הערך המוסף של הטכנולוגיות בכלל ושל פוג'יטסו בפרט".

רענן ביבר סיכם בנחת: "הבטחנו רעידת אדמה יפנית עם כניסתנו לשוק, וקיימנו". ואכן במאורת הנמר הורגשו בביקור תזוזות יוצאות דופן… 

 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים