תל אביב: הקורקינטים מפריעים? אפשר לדווח עליהם באפליקציית 106 פלוס

אפליקציית 106 פלוס מאפשרת לדווח על מפגעים שונים, וכעת גם על כלי שיתופי חוסם

כחלק ממהלך של עיריית תל אביב יפו להגברת האכיפה בנושאי רכיבה אסורה על המדרכה של אופניים חשמליים וקורקינטים ממונעים, כולל תפיסת כלי רכב זעירים שיתופיים, המהווים מכשול במרחב הציבורי, עודכנה אפליקציית 106 פלוס, המאפשרת כעת לדווח על כלי שיתופי חוסם.

תושבי העיר יוכלו לדווח על מפגעים בזמן אמת ובפשטות למוקד 106 העירוני, במקרים כגון חסימת מדרכה, הפרעה למעבר חופשי במדרכה, הפרעה בכביש וכו'.

אפליקציית 106 פלוס היא אפליקציה נפרדת מהאפליקציה העירונית, והיא מדווחת בצורה ישירה ונקודתית למוקד העירוני על מפגעי תברואה, סדר ציבורי, תאורה, אלימות או רעש בלחיצת כפתור. תפעול האפליקציה היא חלק ממערך כולל של עיריית תל אביב-יפו לשיפור פני העיר וניקיונה.

האפליקציה מאפשרת לדווח באמצעות בחירת אחד מהמפגעים הנפוצים שמופיעים ברשימה, או באמצעות מלל חופשי בתוספת תמונה של המפגע ומיקומו המדויק על גבי המפה העירונית. הדיווח מועבר אל מוקד השירות 106 ומשם ליחידת התפעול הרלוונטית. נוסף על דיווח על מפגעים, ניתן לבדוק באמצעות האפליקציה אם הרכב נגרר, את מיקום הרכב ואת דרכי ההגעה מהמיקום הנוכחי. מוקד השירות 106 פלוס פועל 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע, ונותן מענה לתושבי תל אביב יפו ולמבקריה.

בנוסף, האפליקציה מאפשרת צפייה ברשימת דיווחים קודמים וכן בפרטי הדיווח עצמו, צפייה במפת מפגעים, המציגה דיווחים שדווחו בסביבה הקרובה ללקוח (מדובר בשמונה דיווחים שכיחים שדווחו ב-48 השעות האחרונות) ועוד.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים