תוכן פרסומי
ראשי » דעות וניתוחים » אנשים וחופשים » מדור חדש: הבכירים מספרים כיצד הם מבלים את החופשה
אנשים וחופשים

מדור חדש: הבכירים מספרים כיצד הם מבלים את החופשה

גם אנשי היי-טק בעמדות מפתח, שעובדים מסביב לשעון בכל ימות השנה, עוצרים לרגע בקיץ ויוצאים לחופשה שעליה ישמחו לספר לכם ● והפעם: זמיר בן עקיבא, מנהל מכירות במטריקס גלובל – חטיבת ה-Offshore של מטריקס

מאת 17 ביולי 2019, 13:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שם מלא, תפקיד וחברה: זמיר בן עקיבא, מנהל מכירות גלובל – הקמת צוותי פיתוח ובדיקות – מזרח אירופה, מטריקס גלובל – חטיבת ה-Offshore של מטריקס.

זמיר בן עקיבא, מנהל מכירות במטריקס גלובל מזרח אירופה. צילום: שגיא פלקס

זמיר בן עקיבא, מנהל מכירות במטריקס גלובל מזרח אירופה. צילום: שגיא פלקס

לאן את/ה מתכוון לצאת לחופשה השנה?
השנה במהלך חודש יולי אצא לחופשה ביוון, בדגש על אזור אתונה.

באיזה הרכב?
אצא עם המשפחה, ברי אשתי היקרה ושני ילדיי גילי ואורי (הנקראים ברשתות החברתיות "מושמוש" ו"ריקו סטייל").

לכמה זמן?
שבוע ימים.

מהו סוג הטיול?
אנו מתכננים לסייר ולבקר באתרים האייקוניים של אתונה, ובהם כיכר סינטגמה ובית הפרלמנט, האקרופוליס וכל שאר ה-Must. אנחנו אוהבים לשוטט ולטייל בשווקים, ליהנות מהריחות ומאוכל הרחוב, לשתות  קפה יווני או פראפה, שהוא קפה קר ומוקצף (כך שמעתי ומהמלצות של חברים).

אבל לפני הכל, מהות הטיול היא לבקר זוג חברים שירדו מהארץ לפני שנה, לאחר שקיבלו החלטה לבלות את החיים לאחר גיל 45 במקום אחר ושקט – ללא חדשות כל שעה, פיגועים ושאר מיני בשורות פחות טובות… (כך הם אומרים, אבל אני יודע שהלב שלהם בישראל).

למעשה הטיול יחולק לשני חצאי יום, מהבוקר נטייל כמשפחה במקומות התיירותיים ובשווקים, ובערב זוג החברים שכבר מכירים את האזור ישמשו כ"מדריכי תיירים" ויקחו אותנו למקומות שרק מקומיים מכירים.

מדור חדש: הבכירים מספרים כיצד הם מבלים את החופשה Reviewed by on . שם מלא, תפקיד וחברה: זמיר בן עקיבא, מנהל מכירות גלובל - הקמת צוותי פיתוח ובדיקות - מזרח אירופה, מטריקס גלובל – חטיבת ה-Offshore של מטריקס. [caption id="attachme שם מלא, תפקיד וחברה: זמיר בן עקיבא, מנהל מכירות גלובל - הקמת צוותי פיתוח ובדיקות - מזרח אירופה, מטריקס גלובל – חטיבת ה-Offshore של מטריקס. [caption id="attachme Rating: 0

הגיבו