תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » ארה"ב: דאגה מסיכוני אבטחה רבים יותר בבחירות – בגלל Windows 7
עוד תקלה. Windows 7

ארה"ב: דאגה מסיכוני אבטחה רבים יותר בבחירות – בגלל Windows 7

מומחים חוששים שהשימוש במערכת הישנה, שמוטמעת במכונות הצבעה רבות ושצפויה להגיע לסוף חייה 10 חודשים לפני הבחירות, תקל על התערבות של מדינות כמו רוסיה וסין בהליך הדמוקרטי האמריקני

מאת 15 ביולי 2019, 17:21 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אנשי ממשל שמכינים את מערכת הבחירות הבאה בארצות הברית, שתיערך בנובמבר 2020, מביעים דאגה מכיוון שמחשבים רבים מאוד מבין אלה שישולבו בהליך הדמוקרטי יהיו מבוססים על Windows 7. זאת על רקע ההודעה של מיקרוסופט שלפיה המערכת תגיע לקץ הרשמי של חייה ב-14 בינואר 2020.

מיקרוסופט אמנם תמשיך לספק לגורמים עסקיים ומסחריים תמיכה במערכת ההפעלה המיושנת עד 2023, תמורת סכומים הולכים וגדלים, אבל אנשי ממשל הביעו דאגה שהשימוש ב-Windows 7 עלול ליצור סיכוני אבטחה רבים יותר. החשש המרכזי שלהם הוא, מטבע הדברים, התערבות במערכת הבחירות מצד מדינות אחרות – כאשר רוסיה וסין בראשון.

סוכנות הידיעות AP דיווחה שנכון לעכשיו, בהתאם למחקר שעשתה, חלק גדול מאוד ממכונות ההצבעה עדיין מבוססות על Windows 7, כאשר בחלק ממדינות ארצות הברית מדובר ברוב המכריע שלהן. בין מדינות אלה נכללות אינדיאנה, אייווה, וויסקונסין, פלורידה, אריזונה, פנסילבניה וצפון קרוליינה.

יותר מכך, המחקר העלה ש-92% מהמכונות שישמשו כעמדות בחירה מסופקות בידי שלוש חברות בלבד שמציעות, כאמור, מערכות רבות עם Windows 7.

"זה מדאיג, וזה צריך להדאיג מאוד", צוטטה קריסטי מק'קורמיק, יו"רית ועדת הסיוע לבחירות.

ארה"ב: דאגה מסיכוני אבטחה רבים יותר בבחירות – בגלל Windows 7 Reviewed by on . אנשי ממשל שמכינים את מערכת הבחירות הבאה בארצות הברית, שתיערך בנובמבר 2020, מביעים דאגה מכיוון שמחשבים רבים מאוד מבין אלה שישולבו בהליך הדמוקרטי יהיו מבוססים על אנשי ממשל שמכינים את מערכת הבחירות הבאה בארצות הברית, שתיערך בנובמבר 2020, מביעים דאגה מכיוון שמחשבים רבים מאוד מבין אלה שישולבו בהליך הדמוקרטי יהיו מבוססים על Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    איתן

    כשוינדוס 10 יהיה יעיל, מהיר, ואמין כמו וינדוס 7, אולי אשקול לעבור אליו…

הגיבו