תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מחקר: 68% מהארגונים מאיצים הטמעת מציאות רבודה
יותר ויותר ארגונים תעשייתיים מבינים שהמציאות הרבודה עובדת לטובתם. צילום אילוסטרציה: BigStock

מחקר: 68% מהארגונים מאיצים הטמעת מציאות רבודה

המחקר, שנערך על ידי PTC, העלה שארגונים שמשתמשים בטכנולוגיות מציאות רבודה ואינטרנט תעשייתי של הדברים משפרים משמעותית את הפריון והאפקטיביות של עובדיהם

מאת 15 ביולי 2019, 16:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ארגונים השיגו שיפורים משמעותיים לאחר שאימצו את טכנולוגיות המציאות הרבודה והאינטרנט התעשייתי של הדברים – כך על פי מחקר שפרסמה באחרונה PTC.

PTC, שמיוצגת בישראל על ידי מטריקס, מסייעת לחברות לנהל את מחזור חיי המוצרים שלהן, ובכלל זה לתכנן, לייצר, להפעיל ולתחזק אותם – בעולם חכם ומחובר. המחקר החדש שלה, שכותרתו "מצב החדשנות בתעשייה", מראה שאימוץ המציאות הרבודה מתמקד באספקת שיטות משופרות להכשרה, הדרכה והנחיה של עובדים. זאת, על מנת לאפשר את האופטימיזציה הדרושה לנוכח המחסור הגדל בעובדים מיומנים במגזר התעשייתי. בנוסף, עולה ממנו שהטמעת האינטרנט התעשייתי של הדברים (IIoT) צפויה לשבור השנה שיא, מאחר שחברות רבות סבורות שכך הן ישיגו שיפור של האפקטיביות התפעולית שלהן, צמצום עלויות והקטנת הסיכון המאפיין את הנוף התחרותי העולמי.

נתוני המחקר מראים ש-68% מהארגונים מאיצים את הטמעת המציאות הרבודה בקרבם, כאשר קרוב ל-60% מהם אלה ארגונים תעשייתיים. זאת, תוך מיקוד בשיפור ביצועי העובדים ומילוי המחסור בכוח עבודה מיומן שעמו מתמודדות חברות ברחבי העולם. 55% מתרחישי השימוש בטכנולוגיה, המכוונים לשיפור פריון העובדים, מתמקדים במתן הוראות והנחיות – במיוחד בסביבות ייצור, שירות והדרכה. נתון נוסף מעלה ששיעור היוזמות המוצלחות שעוברות משלב הפיילוט לשימוש מלא בתוך שנה גדל השנה ב-20% בהשוואה לשנה שעברה. כך, חברות שמזדרזות לאמץ את הטכנולוגיות החדשות יכולות ליהנות מיתרון תחרותי.

האינטרנט של הדברים, מציינים עורכי המחקר, נעשה שכיח בסביבות מתועשות מאוד. היישומים שלו כוללים ייצור מוצרים בקרב 70% מהמפעלים התעשייתיים. פתרונות IIoT מקיפים מתמקדים בעיקרם בתרחישי שימוש, כגון מידע תפעולי – 31% מהם. זאת, לצד תרחישי שימוש חדשים, כגון חיזוי תחזוקה, שמהווים 12% בתחומי הייצור, התפעול והשירותים. עוד עולה כי ארגונים תעשייתיים, שמתמודדים עם לחצים גלובליים, מכירים בצורך לפרוס אינטרנט תעשייתי של הדברים במהירות, כדי לשפר את האפקטיביות התפעולית שלהם.

"ארגונים תעשייתיים מבינים את הדחיפות בשיפור הפריון וההתייעלות כדי שיוכלו להישאר תחרותיים ורלוונטיים", אמר ג'ים הפלמן, נשיא ומנכ"ל PTC. "ממצאי הדו"ח שלנו מאשרים שאימוצם בתעשייה של המציאות הרבודה וה-IIoT הם צעד חשוב להשגת יעד זה".

מחקר: 68% מהארגונים מאיצים הטמעת מציאות רבודה Reviewed by on . ארגונים השיגו שיפורים משמעותיים לאחר שאימצו את טכנולוגיות המציאות הרבודה והאינטרנט התעשייתי של הדברים - כך על פי מחקר שפרסמה באחרונה PTC. PTC, שמיוצגת בישראל על ארגונים השיגו שיפורים משמעותיים לאחר שאימצו את טכנולוגיות המציאות הרבודה והאינטרנט התעשייתי של הדברים - כך על פי מחקר שפרסמה באחרונה PTC. PTC, שמיוצגת בישראל על Rating: 0

הגיבו