תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » פאבלט הגלאקסי נוט 10 נחשף בטעות על ידי ה-FCC

פאבלט הגלאקסי נוט 10 נחשף בטעות על ידי ה-FCC

ועדת התקשורת הפדרלית של ארה"ב חשפה בטעות תמונות של פאבלט הגלאקסי נוט 10 של סמסונג ● מסך כמעט ללא שוליים, נעלמה יציאת האוזניות, מצלמה קדמית בגומה, ה-S-Pen חי וקיים

מאת 15 ביולי 2019, 10:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מכשיר הדגל הגלאקסי נוט 10 של סמסונג יושק בכמה גרסאות באירוע רשמי שיתקיים ב-7 באוגוסט בניו יורק, וכעת, מי אם לא ועדת התקשורת הפדרלית של ארה"ב (FCC) חשפה בטעות (או שלא?) תמונות של המכשיר כחלק מהליך האישור שלו, ולא השאירה מקום רב לעוד ניחושים ודמיון. אתר xda-developers.com לכד את התמונות שפרסמה ה-FCC, שמראות כי גרסאות הנוט 10 יהיו אכן בעלות מסך כמעט ללא שוליים.

בתמונות ניתן לראות את מערך המצלמות המשולש במכשיר, לצד מצלמה נוספת, כנראה חיישן עומק. מתחת לחיישן העומק נראה חיישן נוסף, אך לא ברור תפקידו.

סמסונג, שסילקה את הנוצ' ממכשירי הדגל שלה, מיקמה גם במכשיר החדש את המצלמה הקדמית בגומה קטנה, כדי להקטין עוד יותר את מסגרת המסך.

עוד ברור מן התמונות, שסמסנוג הסירה מן המכשיר את יציאת האוזניות וגם את כפתור הביקסבי. כפתור ההדלקה וכפתור הווליום מוקמו בשוליים השמאליים, ומאחר שלא נראה שום כפתור טביעת אצבע, צפוי כי הוא יהיה משולב מחת למסך, כמו בסדרת הגלאקסי 10.

כרגיל בקו מכשירי הנוט, גם המכשיר החדש יכלול את ה-S-Pen שנטען אלחוטית, כמו בגרסה הקודמת של הפאבלט.

בהיבט הקישוריות, המכשיר החדש יתמוך גם ב-Wi-Fi 6 לצד הסטנדרטים הקודמים, בבלוטות' 5 לצד קישוריות LTE ולא נראה כי יתמוך בדור 5.

לפי מסמכי ה-FCC, יש עוד גרסה של המכשיר שלא פורטה, וההערכות הן כי ההיא תהיה גרסת הדור 5 של הנוט.

 

פאבלט הגלאקסי נוט 10 נחשף בטעות על ידי ה-FCC Reviewed by on . מכשיר הדגל הגלאקסי נוט 10 של סמסונג יושק בכמה גרסאות באירוע רשמי שיתקיים ב-7 באוגוסט בניו יורק, וכעת, מי אם לא ועדת התקשורת הפדרלית של ארה"ב (FCC) חשפה בטעות (א מכשיר הדגל הגלאקסי נוט 10 של סמסונג יושק בכמה גרסאות באירוע רשמי שיתקיים ב-7 באוגוסט בניו יורק, וכעת, מי אם לא ועדת התקשורת הפדרלית של ארה"ב (FCC) חשפה בטעות (א Rating: 0

הגיבו