תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » דיווח: אפל מתכננת iPad מתקפל, שיתמוך ב-5G, להשקה בשנת 2020

דיווח: אפל מתכננת iPad מתקפל, שיתמוך ב-5G, להשקה בשנת 2020

לפי שמועות שנפוצו ברשת, ייתכן שאפל עובדת על iPad מתקפל חדש לקראת 2020, שיתמוך בקישוריות דור 5

מאת 7 ביולי 2019, 15:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת מחקר השווקים IHS Markit מעריכה, כי כמו יצרניות מחשבים אחרות,גם אפל עובדת על גירסה מתקפלת של טאבלט ה-iPad שלה. המטרה העיקרית, כך טוען אחד החוקרים בחברה, תהיה תחרות עתידית עם טאבלט ה-Surface כפול המסכים שמפתחת מיקרוסופט.

החוקר, ג'ף לין, לא מסר פרטים על אודות המקור שממנו שאב את הפרטים, אך טען, כי גם הטאבלט החדש הזה יהיה מבוסס על מעבד בסדרת ה-A שאפל מפתחת בעצמה. הוא גם לא סיפק פרטים ברורים לגבי הגודל של הטאבלט – האם הוא ישמור על הגודל של מכשירי ה-iPad הגדולים הנוכחיים או שיהיה קרוב יותר בגודלו דווקא ל-MacBook.

אפל אמורה לשבץ יכולות 5G לראשונה במכשירי ה-iPhone שהיא תשיק לקראת סוף 2020. לפי לין, זה אומר שגם ה-iPad המתקפל החדש יגיע עם אפשרות לקישוריות 5G, ואם הוא אכן צודק בהערכותיו, הטבאלט הזה לא יגיע לשוק לפני עונת החגים של 2020.

דיווח: אפל מתכננת iPad מתקפל, שיתמוך ב-5G, להשקה בשנת 2020 Reviewed by on . חברת מחקר השווקים IHS Markit מעריכה, כי כמו יצרניות מחשבים אחרות,גם אפל עובדת על גירסה מתקפלת של טאבלט ה-iPad שלה. המטרה העיקרית, כך טוען אחד החוקרים בחברה, תהי חברת מחקר השווקים IHS Markit מעריכה, כי כמו יצרניות מחשבים אחרות,גם אפל עובדת על גירסה מתקפלת של טאבלט ה-iPad שלה. המטרה העיקרית, כך טוען אחד החוקרים בחברה, תהי Rating: 0

הגיבו