הסקנדל החדש בכיכובו של יוצר אנדרואיד: בגידות, כסף ועסקי מין מפוקפקים

בתביעה שהגישה נגדו גרושתו, רי רובין, נטען, כי רובין הונה אותה בהסכם הממון שערכו לפני נישואיהם, כי קיים יחסים עם כמה נשים במהלך נישואיהם ואף שילם להן כספים כדי שיקיימו יחסים עם גברים אחרים ● בשנת 2014 נאלץ רובין לעזוב את גוגל על רקע חשדות להטרדות מיניות, ובשנת 2017 גם עזב על רקע זה את חברת אסנשיאל שהקים

סקנדל חדש בכיכובו של אנדי רובין, מיוצרי אנדרואיד, שכבר עזב את גוגל ואת חברת אסנשיאל שהקים על רקע חשדות ליחסים לא הולמים. רובין מואשם כעת כי עשק את אישתו, רי רובין, בהסכם הממון שערכו לפני נישואיהם, כי בגד בה עם נשים אחרות במהלך נישואיהם וגם כי היה מעורב בעסקי מין מפוקפקים.

המסמכים על התלונה, שנחשפו לראשונה על ידי BuzzFeed, טוענים, כי רובין אילץ את אישתו לחתום על הסכם ממון כמה שבועות לפני המועד הצפוי של הולדת ילדם ואף משך את המשא ומתן על ההסכם עד שלושה ימים לפני טקס הנישואים. התביעה שהגישה אישתו מבקשת לבטל את ההסכם, שלדבריה נישל אותה מהונו של רובין בשל דיווחו הכוזב.

התלונה טוענת כי היו לרובין לפחות חמש פילגשים, שאחת מהן, המכונה מ., פעלה יחד איתו באותה פעילות של עסקי מין לא חוקית והסכימה לקיים יחסי מין עם גברים אחרים, לצלם אותם להנאתו של רובין וגברים אחרים ואז לקיים יחסים עם רובין "ללא מצלמה".

הפרטים הנוגעים ליחסים שמחוץ לנישואים שופכים אור על דיווחים שפורסמו בעבר בניו יורק טיימס, שיוצר האנדרואיד היה מעורב ב"יחסי בעלות" עם נשים רבות במהלך נישואיו. התביעה טוענת כעת, שרובין שילם את הוצאותיהן בתמורה להסכמתן לקיים יחסים עם גברים אחרים וכי שילם מאות אלפי דולרים שהיו בעצם משותפים לו ולאישתו לאותן נשים אחרות. עוד נטען, כי אף הפסיק להפקיד את שכרו מגוגל בחשבון המשותף שלו ושל אישתו בפברואר 2014, זמן קצר לאחר שעזב את גוגל על רקע חשדות להטרדות מיניות, למרות שהמשיך לקבל כספים מגוגל לפי הסכם הפרישה שלו, והפקיד אותם בחשבון פרטי.

עניין נוסף שעלה בתביעה הוא הפרת חובתו של עורך הדין של רי רובין בעת עריכת הסכם הממון, שמסתבר שהיה עורך הדין של אנדי רובין בגירושיו הקודמים, ופעל בניגוד עניינים כשסייע לו להסתיר חלק מנכסיו ולא לכלול אותם בהסכם, בהם אחזקותיו בחברת Danger שנמכרו למיקרוסופט. זאת, לצד בעיות נוספות שהיו בהסכם, צריכים היו לגרום לעורך הדין לשלול את חוקיות ההסכם בבית המשפט.

בתגובה לפרסומים הגיבו עורכי דינו של רובין ותיארו את הטענות כהליך גירושים רגיל. "זהו מאבק משפחתי שמעורבת בו אישה, המתחרטת על הסכם הממון שנערך, ויש לדון בכך בבית המשפט לענייני משפחה". עוד ציין עורך דינו, כי הטענות המשפטיות מלאות טענות שקריות… ואנו ממתינים כדי לספר את הצד שלנו בסיפור".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים