תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סמסונג מתקדמת ל-5G עם מכשיר לשוק הביניים התומך בטכנולוגיה
רשת דור חמישי. אילוסטרציה: BigStock

סמסונג מתקדמת ל-5G עם מכשיר לשוק הביניים התומך בטכנולוגיה

דיווחים שונים טוענים שגרסת דור 5 של המכשיר שלה, Galaxy A90, עומדת לקראת הפצה ● אחת מתכונות המכשיר המרשימות היא טעינה מגה-מהירה של 45 ואט

מאת 27 ביוני 2019, 13:31 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפי דיווחים שונים ברשת, סמסונג מתכננת להשיק גרסת דור 5 של מכשיר A90, שיהיה הראשון בסדרת הביניים של החברה שיתמוך בדור הסלולר הבא.

הדיווחים מתבססים על הדלפות של OnLeaks ו-Ice Universe, הנחשבים בדרך כלל לאמינים. שניהם דיווחו על גרסת דור 5 של המכשיר, שאף יתמוך בטעינה מהיר של 45 ואט. טעינה זו מהירה אף יותר מטעינת 25 ואט הסופר-מהירה, הנתמכת בגרסת ה-5G של מכשיר הדגל Galaxy S10.

על פי OnLeaks, יהיו שני דגמים של ה-A90 – האחד רגיל והשני שיתמוך בדור החמישי. שני המכשירים יישאו את ערכת השבבים סנאפדראגון 855 של קוואלקום ועם מסך 6.7 אינץ' שמשולב בו סורק טביעת אצבע.

עוד לפי הדיווחים, בשני המכשירים תהיה מצלמה תלת-עדשית אחורית עם חיישן ראשי של 48 מגה-פיקסל, כאשר במכשיר ה-5G יהיו לצידו מצלמות של 8 מגה-פיקסל ו-5 מגה-פיקסל, ובמכשיר הרגיל מצלמות של 12 מגה-פיקסל ו-5 מגה-פיקסל, במשולב עם טכנולוגיה מתקדמת של הטיית OIS (ר"ת של Optical Image Stabilization), המיועדת למנוע טשטוש תמונה בשל תזוזת היד בעת הצילום. תזוזה שכזו מאובחנת באמצעות חיישני יציבות, והרכיבים האופטיים במצלמה מוטים באופן שמבטל את התזוזה – כך מתאפשר לקבל תמונות חלקות וללא טשטוש.

 ייתכן שמכשיר ה-Galaxy A90 לא יהיה היחיד שמצטרף למכשיר דור 5 של סמסונג מדגם הגלאקסי S10. בתחילת השנה פורסמו דיווחים כי ייתכן שהחברה תציג גרסת דור 5 גם למכשיר הדגל הנוסף שלה, ה-Note 10, שלפי השמועות יושק ב-7 באוגוסט השנה.

סמסונג מתקדמת ל-5G עם מכשיר לשוק הביניים התומך בטכנולוגיה Reviewed by on . לפי דיווחים שונים ברשת, סמסונג מתכננת להשיק גרסת דור 5 של מכשיר A90, שיהיה הראשון בסדרת הביניים של החברה שיתמוך בדור הסלולר הבא. הדיווחים מתבססים על הדלפות של O לפי דיווחים שונים ברשת, סמסונג מתכננת להשיק גרסת דור 5 של מכשיר A90, שיהיה הראשון בסדרת הביניים של החברה שיתמוך בדור הסלולר הבא. הדיווחים מתבססים על הדלפות של O Rating: 0

הגיבו